Szentesi Zöldi László: a kormány hamarosan bajba kerül, a Fidesz-KDNP pedig néhány év múlva visszatérhet
"Ne félj! Semmit nem tettél, ami törvénytelen, nem loptál, nem raboltál, nem rontottál meg gyerekeket, semmit sem csináltál. Jogállamban élünk: Magyarországon azt gondolsz, azt mondasz,...
