Helybe viszik az ügyintézést Pusztaszeren: július 16-án, csütörtökön ismét a településre érkezik a kormányablakbusz, így a lakosok helyben intézhetik több fontos hivatalos ügyüket.
A mobil ügyfélszolgálat 11 és 12.10 óra között várja az ügyfeleket a piactéren, az Ady Endre utca 6. szám alatt.
A kormányablakbuszban többek között személyazonosító okmányokkal kapcsolatos ügyek intézhetők, így lehetőség lesz személyi igazolvány, jogosítvány és útlevél ügyintézésére, valamint lakcímigazolvánnyal, lakcímbejelentéssel, diákigazolvánnyal és ügyfélkapu-regisztrációval kapcsolatos ügyek rendezésére is.
Fontos tudnivaló, hogy az illetékek megfizetésére kizárólag bankkártyás fizetésre lesz lehetőség.
A szolgáltatás célja, hogy a kisebb településeken élők számára is gyorsabbá és egyszerűbbé váljon a hivatalos ügyintézés.

- Hirdetés -
