A Fidesz-KDNP mindenkit meg fog védeni, akit alaptalanul rágalmaznak, vagy akit koncepciós eljárásokkal fenyegetnek – jelentette ki Gulyás Gergely leköszönő Miniszterelnökséget vezető miniszter, a Fidesz következő frakcióvezetője szerdán a Facebookon.
Gulyás Gergely a közösségi oldalára feltöltött videóban arról beszélt: a Fidesz-KDNP 2010-ben egy csődközeli helyzetben lévő ország kormányzására vállalkozott.
.
A leköszönő kormány eredményeit sorolva közölte, 16 év alatt a magyar gazdaság több mint kétszeresére nőtt, a reálbérek és az állami vagyon megduplázódott, több mint egymillió ember jutott munkához, az utolsó negyedéves magyar gazdasági növekedés pedig a második legjobb az Európai Unióban. Ma mégis azt látják, hogy az új hatalom és a“vele összefonódott balliberális média” arra tesz kísérletet, hogy néhány korrupciógyanút felvető ügy miatt “kollektív bűnösséggel bélyegezze meg a nemzeti oldalt” – tette hozzá.
Kijelentette: a politikai felelősség közös, a jogi felelősség azonban mindig egyéni.
Azt mondta, a “boszorkányüldözést” nem támogatják, az új kormánynak és a reményeik szerint továbbra is független igazságszolgáltatásnak minden lehetősége adott bármely ügy teljes körű feltárására.
“A Fidesz-KDNP mindenkit meg fog védeni, akit alaptalanul rágalmaznak, vagy akit koncepciós eljárásokkal fenyegetnek” – hangoztatta Gulyás Gergely.
- Hirdetés -
