Belföld

Kormánypárti politikusokat akart gyilkolni a Tisza Párt embere + VIDEÓ!

A Tisza Párt egyik tavalyi rendezvényén a párt egyik ismert alakja nyíltan zsidózott, gyűlöletkeltő kifejezéseket használt, és életveszélyesen megfenyegette a Fidesz vezetőit – mindezt élő adásban, közönség előtt.

Egy országos oldal már egy évvel ezelőtt felhívta a figyelmet Torda Dávidra, akinek TikTok-oldalát közel négyszázezren követik. Torda tavaly júniusban a Tisza Párt önkormányzati és európai parlamenti választási eredményváróján minősíthetetlenül zsidózott és megöléssel fenyegette a Fidesz vezetőit.

“Rohadék, énekli a Himnuszt, k…rva anyját. Rohadt izraeli zsidó g…ci” – hangzott el az élő videóban. Torda ezután azt is kijelentette, hogy  valahogyan majd bejut a Parlament épületébe, ahol „megöli ezt a g…cit”, és ha már bent van, akkor átszúrja a torkán a kést. 

Az életveszélyes fenyegetés után, mint aki jól végezte dolgát, együtt skandálta a tömeggel, hogy „árad a Tisza”.

VIDEÓ:



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Lassabban haladnak, de értünk dolgoznak: vigyázzunk a földeken dolgozókra!

cs3_szerk2

Megjelent a falusi templomok felújítását biztosító kormányhatározat

cs3_szerk2

Vízbe fulladt egy hatéves kislány a Palatinus strandon

cs3_szerk2

Megvan az új időpont, mutatjuk, mikor indulhatnak Kapu Tiborék az űrbe

cs3_szerk2

Újabb tűz a Silvanus Hotelben – ismét lángra kapott az ikonikus szálloda

cs3_szerk2

Nagy Márton: a patikák érvényesítik az önkéntes árkorlátozást

cs3_szerk2

Magyarországi iskolák felrobbantásával fenyegetőzött egy 16 éves ukrán menekült

cs3_szerk2

Június 13 – a magyar feltalálók napja

cs3_szerk2

Pert indít a magyar állam az EU bírósága ellen

cs3_szerk2