Mindszent

Belharcok a mindszenti baloldalon

A jelek szerint a Demokratikus Koalíció Gémes „Kalandor” Lászlót támogatja, de a baloldali jelöltek közül nem mindenkinek tetszik ez a felállás.

Gyurcsány helyi embere kikotyogta, hogy gyakorlatilag elfogyott az ellenzék Mindszenten. A DK egykori üdvöskéje maga ismerte el, hogy becsődölt a 14 évig tartó ellenzéki politikája, hiszen 10-15 embert sem tudott összevadászni, aki támogatta volna. Sokan biztatták, hogy jelöltesse magát idén polgármesternek és/vagy képviselőnek, de amikor élesben kellett volna a támogatás, magára hagyták. Az egykori képviselő csalódottságában az utolsó szalmaszálba kapaszkodva beállt Gémes László mögé, aki már a 3. településen próbál polgármester lenni.

A mindszenti balosok közül azonban nem mindenki nézi jó szemmel, hogy a Demokratikus Koalíció összebútorozott azzal a kalandorral, aki eddig a Fidesz színeiben politizált, most pedig a túlélésért küzd. Pálinkó Máté polgármesterjelölt arra a kérdésre keresi a választ, hogy a fent említett Gyurcsány-párti aktivista által életre hívott egyesület miért jelöltette magát a Nemzeti Választási Bizottságnál, mint jelölőszervezet. „Egy érdekes fejlemény a mindszenti önkormányzati választással kapcsolatban: Kik az EME (Együtt Mindszentért Egyesület) képviselő-és polgármester jelöltjei? Mert én biztosan nem vagyok!” – teszi fel a kérdést Pálinkó.

Minden jel arra mutat tehát, hogy áll a bál Mindszenten, a baloldal ugyan mindent megpróbál, de nem tud teljesen megegyezni egymással.

H. Gábor



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Bátran, magabiztosan németül – prezentációkkal bizonyítottak a mindszenti hatodikosok

cs3-szerkeszto

Újra jár a komp Mindszentnél – ismét zavartalan az átkelés a Tiszán

cs3-szerkeszto

Megindult a jégzajlás a Tiszán, leáll a mindszenti komp

cs3-szerkeszto

Sárga figyelmeztetés a hó miatt: Szentes, Csongrád, Kistelek és Mindszent térségében is komoly havazás kezdődik

cs3-szerkeszto

Jeges csobbanással indult az év Mindszenten + FOTÓGALÉRIA + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Farkas Sándor: akkor tudunk erősek maradni, ha nem engedjük, hogy a széthúzás elhomályosítsa azt az utat, amelyet együtt építettünk

cs3-szerkeszto

Élelmiszercsomagokat osztottak karácsonyra a rászorulóknak Mindszenten + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Lecsaptak a rendőrök a mindszenti drogdílerre + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Változik a menetrend: új üzemidővel közlekedik a mindszenti komp

cs3-szerkeszto