Mindszent

Új víztornyot kapott Mindszent + FOTÓ + VIDEÓ!

Kedden felállították Mindszent új hidroglóbuszát, amely biztosítja azt a tűzi vízhálózatot, amely egy tűz esetén rendelkezésre kell, hogy álljon, és a lakóházak számára szükséges víznyomást is biztosítja.

A település régi, vasbeton víztornyát el kellett bontani, hiszen a tartószerkezet rendkívül rossz állapotban volt, teherbíró képessége számottevően csökkent, rendeltetésének megfelelően már nem tudták használni. Az új építmény acélszerkezeteit a helyszínen hegesztették össze, a 300 köbméteres víztartályára pedig Mindszent címere is felkerült.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Megnyílt a mindszenti kutyás strand, ellepték a négylábú vendégek a Tisza-partot

cs3-szerkeszto

Fiatal hősöket képeztek Mindszenten

cs3-szerkeszto

Lampionok fénye világítja be a Tiszát – Szent Iván-éji programokkal készül Mindszent

cs3-szerkeszto

Rengeteg hulladékot gyűjtöttek össze a Tisza-parton Mindszentnél

cs3-szerkeszto

Nyári menetrendre vált a mindszenti komp

cs3-szerkeszto

Szabó István kőkemény választ adott a budapesti pártvezér rágalmaira! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Szélpál Szilárd: a Tisza felől fújt egy kis hideg szembeszél

cs3-szerkeszto

Mindszenti diákok szavalatai csendültek fel a Petőfi-versenyen

cs3-szerkeszto

Lezárult egy korszak: 28 év után búcsúzik a Parlamenttől Farkas Sándor

cs3-szerkeszto