Térség

Egy ember meghalt, többen megsérültek abban a balesetben, amely az M5-ös autópálya Budapest felé vezető oldalán Városföldnél történt

A forgalommal szembe mennek a járművek, hatalmas a dugó a sztráda 98-as kilométerénél, egy kisbusz többször szalagkorlátnak ütközött. Az első adatok szerint a balesetben egy ember a helyszínen meghalt, többen megsérültek.
    A helyszíni szemle és műszaki mentés idején teljes útlezárás van érvényben. A rendőrök a forgalmat Kiskunfélegyháza felé, az 5-ös főútra terelik.
    A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a baleset helyszínére több mentőautó és mentőhelikopter is érkezett.
    Az érintett szakaszon mindkét oldalon forgalmi akadály és torlódás alakult ki, ugyanis a pálya Szeged felé vezető oldalára, a belső sávba is törmelék került, ezért ott félpályán halad a forgalom.

MTI, fotó: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Újabb jelöltet ad Kistelek a választókerületnek

cs3-szerkeszto

Több mint 1,5 milliárd forintos fejlesztésbe kezd a Körös-Maros Nemzeti Park

cs3-szerkeszto

Rohamosan terjed a vírus a vármegyénkben is, a vakcinázás sem jelent megoldást

cs3-szerkeszto

Karácsony előtt 155 kormánytisztviselő adott vért, többek között Szentesen

cs3-szerkeszto

Meggyújtották az első adventi gyertyát térségünk kistelepülésein is

cs3-szerkeszto

Kudarcos előválasztás után kiderült, ki lesz a Tisza jelöltje térségünkben

cs3-szerkeszto

Bárkányi Bence lehet a Tisza Párt “előválasztásának” előre kijelölt győztese

cs3-szerkeszto

Szegeden épül a jövő autóipari központja – a BYD a szentesi és csongrádi dolgozókat is várja

cs3-szerkeszto

Végre, jutott egy kis víz a tájba!

cs3-szerkeszto