Térség

Szakadó esőben szenvedett balesetet egy autós

A baleset a 472-es úton történt Hódmezővásárhely és Szeged között, ahol egy Opel személyautós szalagkorlátnak csapódott , majd felborult a főúton.

A személyautós Szeged felől tartott Vásárhely irányába. A baleset szakadó esőben történt és feltehetőleg figyelmetlenség okozhatta a szerencsés kimenetelű balesetet, ahol az autóban ülő két személy csak karcolásokat szenvedett. A helyszínre több mentőegység érkezett, többek között a vásárhelyi tűzoltók, akik a műszaki mentésben segítettek. A helyszínelés időtartamára a rendőrség az érintett útszakaszt lezárta a forgalmat elterelte. A pontos körülményeket a helyi illetékes hatóság vizsgálja.

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Fagyos, szeles idővel ér véget az év

cs3-szerkeszto

Szabó István: Jézus születése ma is ugyanazt az örök üzenetet hordozza; a reményt, hogy a sötétségben fény gyúlhat

cs3-szerkeszto

Kiss-Rigó László: Minél több békességet sugárzunk, annál több marad nekünk

cs3-szerkeszto

Farkas Sándor: akkor tudunk erősek maradni, ha nem engedjük, hogy a széthúzás elhomályosítsa azt az utat, amelyet együtt építettünk

cs3-szerkeszto

Szabó István: Nem az ajándék a lényeg, hanem hogy együtt legyünk + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Közösség, amely erőt adott a településeknek – Szénánszky Zsolt a polgármesteri klub jelentőségéről

cs3-szerkeszto

Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség a héten térségünk útjain

cs3-szerkeszto

Elfajult közlekedési vita: emberölési kísérlet miatt rendelt el letartóztatást a bíróság

cs3-szerkeszto

Újabb jelöltet ad Kistelek a választókerületnek

cs3-szerkeszto