Belföld

Orbán Viktor: Jövök!

A leköszönt miniszterelnök teheti meg az első lépést, hogy összerántsa az útkereső jobboldalt.

„Válasz Bencsik Andrásnak. Jövök!” – reagált a Demokrata  főszerkesztőjének írására a közösségi oldalán Orbán Viktor, a Fidesz elnöke. Bencsik András a publicisztikájában arról írt, hogy a nemzetközi baloldal csapdába csalta a magyar nemzeti tábort, azonban a lassan éledező jobboldal számára eljött az öntudatra ébredés ideje.

Bencsik András hosszasan fejtegette a magyar jobboldal útkeresését, dilemmáit, majd feltette a kérdést: ki tegye meg az első lépést? „Erre is van már válasz. Orbán Viktorra vár a feladat. Alkalmas és képes a patrióta mozgalom megszervezésére. A patrióták kedvenc szóhasználatával: Viktorra várunk” – hangsúlyozta a publicista.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Máris komoly következménye lett Magyar Péterék kordonbontásának, megsérült egy német turista a karmelitánál

cs3-szerkeszto

Csurrant-cseppent: Majka 140 milliós osztalékot vett ki a cégéből

cs3-szerkeszto

A Szegedet legyőzve 30. alkalommal bajnok a Veszprém

cs3-szerkeszto

Magyar Péter erőszakos fellépésével éppen diktatúrát épít – és nem jogállamot, nem demokráciát

cs3-szerkeszto

Sulyok Tamás hivatalosan is bejelentette, hogy nem mond le! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Politico: Semmilyen megállapodás nem született az uniós források kifizetéséről

cs3-szerkeszto

A Családi büszkeség menetével válaszol a Pride-ra a Mi Hazánk

cs3-szerkeszto

A Magyar Orvosi Kamara elnöke szerint kórházbezárásokra van szükség

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: a kormány egyetlen lépést se tegyen a háborúpárti Európa irányába!

cs3-szerkeszto