Belföld

Orbán Viktor: pedofil bűncselekmények miatt 2010 előtt 80 ember volt börtönben, ma több mint 700

Pedofil bűncselekmények miatt 2010 előtt 80 ember volt börtönben, ma több mint 700 – jelentette ki a miniszterelnök a Digitális Polgári Körök (DPK) háborúellenes gyűlésén tartott Lázárinfón szombaton Szegeden egy néző kérdésére válaszolva.

Orbán Viktor közölte: az elmúlt 15 évben több száz feljelentést tettek gyerekek rovására elkövetett bűncselekmények miatt. 

Azt mondta: sosem tudja megígérni, hogy ebben az országban mindig mindenki jól fog viselkedni, még azt sem, hogy mindig minden pillanatban minden állami intézmény jól fog működni.

Egy dolgot tud ígérni, ha bárhol megsértik a jogszabályokat, és akár gyerekek, akár felnőtt magyar emberek kárára valamit elkövetnek, “azokat fülön fogjuk fogni, és meg fogjuk büntetni”,“az elromlott intézményeket meg ki fogjuk javítani”

– hangsúlyozta Orbán Viktor.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: a közvetlen háborús veszélyt sikerült elhárítani + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Hatalmas magyar siker az EU-csúcson, Orbán Viktor szerint az orosz vagyon felhasználása belerántott volna bennünket egy háborúba

cs3-szerkeszto

Elő a vitaminokkal! Elkezdődött az influenzajárvány Magyarországon

cs3-szerkeszto

Megbukott az álhírgyár, a Szőlő utca ügye sem segített a Tisza Párton

cs3-szerkeszto

43 új mentőautó áll szolgálatba

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: ha békepárti kormányt választunk, béke lesz, ha Brüsszel-párti kormányt választunk, háború lesz

cs3-szerkeszto

Fölényes győzelmet aratott időközi választáson a Fidesz

cs3-szerkeszto

Több mint 1,6 millióan töltötték ki a nemzeti konzultációs kérdőívet

cs3-szerkeszto