Kék Hírek Szentes

Hajnali rajtaütés Szentesen: kábítószerrel bukott le egy 45 éves férfi + VIDEÓ!

Hajnali akció során csaptak le a rendőrök egy szentesi férfira, miután bejelentés érkezett a Szentesi Rendőrkapitányságra arról, hogy jelentős mennyiségű kábítószert tart otthonában, elsősorban saját fogyasztásra. Az egyenruhások november 10-én, még napkelte előtt jelentek meg a férfi házánál, ahol házkutatást tartottak.

A rendőrök a 45 éves férfit előállították, majd drogtesztet végeztek rajta, amely amfetaminra pozitív eredményt hozott. A kihallgatás során a férfi beismerő vallomást tett.

Az ügyben kábítószer birtoklása vétség miatt indult büntetőeljárás.

VIDEÓ:



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Változik a vérvételi ellátás rendje a szentesi kórházban

cs3-szerkeszto

Baranyi László: Bármely folyó árad is, az árhullám bizonyos idő után levonul!

cs3-szerkeszto

Ma indul a szezon, újra kinyit a Krimó Szentesen

cs3-szerkeszto

Kiemelkedő helyen végeztek a szentesi Horváth Mihály Gimnázium diákjai a Hungarikum Vetélkedőn

cs3-szerkeszto

Szentesi és csongrádi diákokat is díjaztak a „Tankerület Büszkesége” ünnepségen

cs3-szerkeszto

Csongrádon szerezte be, Szentesen árulta a drogot a család, akik ellen most vádat emeltek

cs3-szerkeszto

Hármas karambol történt Szentesen, tűzoltók és mentők is érkeztek a helyszínre

cs3-szerkeszto

Szentes polgármesterét is elzavarná Magyar Péter

cs3-szerkeszto

Szentesi és csongrádi diákjait is díjazta a HSZC

cs3-szerkeszto