Belföld

Bárki magára öltheti Orbán Viktor rajzát, ráadásul nemes célt is támogat vele 

A Pride of Hungary pólót is beszerezheti a DPK most indult internetes áruházában. A webshopból befolyó teljes összeget a Jónak lenni jó! kampányra ajánlják fel.

„Ha lemaradtál a Pride of Hungary pólókról vagy beszereznéd a miniszterelnök által inspirált legújabb pulcsit, akkor kattints a linkre, és rendeld elő még ma a legmenőbb cuccokat!” – írják a Digitális Polgári Kör hivatalos oldalán.

webshopból befolyó teljes összeget a Jónak lenni jó! kampányban ajánlják fel jótékony célra.

Elképesztő sikere lett annak a „firkának”, amelyet a miniszterelnök az ATV-s interjúja alatt készített, és a műsor végén az őt kérdező Rónai Egon műsorvezetőnek ajándékozott.

A rendhagyó jegyzetet rengetegen szeretnék, ám kérdéses volt, hogy a szerzői jogok miatt hogyan lehet a rajzot bögrére, pólóra, pulóverre vagy egyébre nyomtatni. Az erről szóló bejegyzéshez Orbán Viktor kommentet fűzött, és tisztázta a helyzetet:

Az engedélyt mindenkinek megadom. Szabadság van!



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Deutsch Tamás: nem fordulhat elő, hogy egy megszorító politika még egyszer tönkre tegye Magyarországot

cs3-szerkeszto

Megszületett a megállapodás! Orbán Viktor nagy bejelentést tett!

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: komplett egészségügyi rekonstrukció zajlik országos méretben

cs3-szerkeszto

Lázár János: ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el

cs3-szerkeszto

Mentőszolgálat: már több mint kétmillió ember kapott ellátást az ügyeletekben

cs3-szerkeszto

Stabilan vezet a Fidesz, üvegplafon a Tisza felett

cs3-szerkeszto

Magyar Péter ezt is elintézte: Kapuvár és Csongrád egy választókerület, és naná, hogy csongrádi a jelöltjük

cs3-szerkeszto

Óriási veszteség: elhunyt Kálloy Molnár Péter színművész

cs3-szerkeszto

Szijjártó Péter: az idei az Európai Unió elszigetelődésének éve volt

cs3-szerkeszto