Kistelek

Apa, kezdődik: jön a kötelező maszkviselés

A Kisteleki Térségi Járóbeteg Szakellátó Egészségügyi Központ vezetősége bejelentette, hogy 2025. október 13-tól, hétfőtől ismét kötelező az orrot és szájat eltakaró maszk viselése az intézményben.

A döntést a megnövekedett felső légúti fertőzések száma indokolja, ezért a vezetőség arra kéri a betegeket és a látogatókat, hogy az intézmény területén fokozottan figyeljenek az egészségvédelmi szabályok betartására.

A központ munkatársai hangsúlyozták: a maszkviselés nemcsak a páciensek, hanem az egészségügyi dolgozók biztonságát is szolgálja, és segíti a fertőzések további terjedésének megfékezését.

„Mindenki megértését és együttműködését köszönjük” – áll a közleményben, amelyet a Kisteleki Egészségügyi Központ vezetősége adott ki.

A maszkhasználat az intézmény teljes területén – beleértve a várókat, rendelőket és a közösségi tereket – visszavonásig érvényes.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Narancs riasztás vasárnapra: heves zivatarok csaphatnak le Szentes, Csongrád és Kistelek környékére

cs3-szerkeszto

Családi nappal és díjátadóval zárta a szezont a Kisteleki Testedző Egyesület

cs3-szerkeszto

Bárkányi Bence köbméterben méri az ingatlanjai méretét

cs3-szerkeszto

Baranyi László: Bármely folyó árad is, az árhullám bizonyos idő után levonul!

cs3-szerkeszto

Hatalmas volt az érdeklődés a 12 órás sportnapon a Kisteleki Általános Iskolában

cs3-szerkeszto

Újra elérhető a tüdőszűrés Kisteleken

cs3-szerkeszto

Kistelek ismét összehozta a térség legkicsibbjeit – sikeres szezonzárás az Intézményi Bozsik Programban

cs3-szerkeszto

Segítsünk egy beteg kisfiún és családján!

cs3-szerkeszto

Célegyenesben a választás – Szabó István: a választás valódi tétje a magyar önrendelkezés megőrzése

cs3-szerkeszto