Mindszent Sport

Óriási siker: világbajnoki döntőben Ugrai Panna

A mindszenti Ugrai Pannával felálló 4×200 méteres magyar női gyorsváltó a fináléba jutott a szingapúri vizes világbajnokság csütörtöki napján.

A magyar női 4×200 méteres gyorsváltó bejutott a döntőbe a szingapúri vizes világbajnokság csütörtöki napján. A Molnár Dóra, Ugrai Panna, Pádár Nikolett és Ábrahám Minna összeállítású csapat 7:54.69-es idővel, a negyedik legjobb eredménnyel kvalifikálta magát a fináléba, amelyre magyar idő szerint 14:44-kor kerül sor.

A magyar váltó végig magabiztos teljesítményt nyújtott, és meggyőzően biztosította helyét a nyolcas döntőben.

A csapat tagja, a mindszenti Ugrai Panna, a Hód Úszó SE versenyzője újabb világbajnoki döntőbe jutott, ezzel is bizonyítva nemzetközi szinten is kiemelkedő formáját.

A finálé izgalmas küzdelmet ígér, a magyar csapat pedig éremesélyesként várhatja az összecsapást.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Szegvári futballcsoda: bajnoki cím és irány a magasabb osztály!

cs3-szerkeszto

Július 4-én érkezik a népszerű FireCross verseny Csongrádra a Körös-torokba

cs3-szerkeszto

Lampionok fénye világítja be a Tiszát – Szent Iván-éji programokkal készül Mindszent

cs3-szerkeszto

Csongrádon fogadták Zipperer Viktort, aki kerékpártúrával emlékezik a neves évfordulókra

cs3-szerkeszto

Világbajnok Pusztaszeren: Erdei Zsolttal öklözhettek a fiatalok + FOTÓK + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Rengeteg hulladékot gyűjtöttek össze a Tisza-parton Mindszentnél

cs3-szerkeszto

Családi nappal és díjátadóval zárta a szezont a Kisteleki Testedző Egyesület

cs3-szerkeszto

A Szegedet legyőzve 30. alkalommal bajnok a Veszprém

cs3-szerkeszto

Nyári menetrendre vált a mindszenti komp

cs3-szerkeszto