Derekegyház Kék Hírek

Baj van: a derekegyházi körforgalom közelében ég a tarló, egy tanya is veszélyben van – FRISSÍTVE: eloltották a tüzet!

Tűz ütött ki Szentestől nem messze, a derekegyházi körforgalomtól 4-500 méterre, a Derekegyház felé vezető út mellett. Olvasónk rendőröket már látott, reméljük a tűzoltók is hamarosan megérkeznek.

A tűz vasárnap délután fél 2 előtt egy kicsivel lobbant fel. Ahogy a fotókon is látszik, a tarló lángol, de a tűz veszélyesen közel van egy tanyához is.

FRISSÍTÉS:

A tüzet sikeresen eloltották, a tanya is megmenekült! Információink szerint búzatábla gyulladt ki, amit szerencsére sikeresen sikerült eloltani, személyi sérülés nem történt.

Ha bővebb infókat kapunk, frissítjük a cikket!



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Egy 32 éves férfi betört egy szentesi családi ház udvarára, néhány nap alatt elfogták a rendőrök

cs3-szerkeszto

Teherautó és személyautó ütközött a szentesi elkerülőn, lezárták az utat

cs3-szerkeszto

Kigyulladt egy elektromos kerékpár Szentesen

cs3-szerkeszto

Kristállyal és fűvel üzletelt egy férfi Mindszenten

cs3-szerkeszto

Bicikliről lopta el a pénztárcát Szentesen, a rendőrök gyorsan a nyomára bukkantak

cs3-szerkeszto

Idén is Idén is elindul a Magyarok Kenyere Program, Csongrádon, Derekegyházon és Szegváron is várják a felajánlásokat

cs3-szerkeszto

Tűz pusztított egy ópusztaszeri tanyán, a lakóépületet megmentették a tűzoltók

cs3-szerkeszto

Bűnügyi felügyeletből szökött nő ellen emelt vádat a Szentesi Járási Ügyészség 

cs3-szerkeszto

Vastag Csaba és Sipos F. Tamás is fellép a XIX. Derekegyházi Palacsintafesztiválon

cs3-szerkeszto