Csongrád Kult

Új tagokat keres a csongrádi Röpülj Páva Népdalkör és a László Imre Nótakör

Fodorné Nagy Anna, a Röpülj Páva Népdalkör és a László Imre Nótakör vezetője örömmel fogadja mindazokat, akik szívesen énekelnek, és szeretnék tartalmasan eltölteni szabadidejüket egy jó hangulatú, összetartó közösségben.

Bár a csoportok létszáma az elmúlt időszakban csökkent, a tagok töretlen lelkesedéssel dolgoznak azon, hogy a népdal és a magyar nóta szeretete tovább éljen – sőt, új lendületet kapjon. Ezért most nagy szeretettel várják mindazokat, akik szívesen csatlakoznának hozzájuk. A közös éneklés mellett rendszeres próbákon és fellépéseken is részt vehetnek az érdeklődők: a csoport hetente, keddenként tart próbát, és örömmel vállal szerepléseket városi és környékbeli rendezvényeken is.

A két énekkör hagyományőrző tevékenységének egyik kiemelkedő eseménye az ősszel megrendezésre kerülő László Imre Dalos Találkozó, amely évről évre színes programot kínál a műfaj kedvelőinek.

Az énekelni vágyókat, illetve azokat is szívesen látják, akik egyszerűen csak támogatni szeretnék a közösség működését vagy érdeklődnek a népzene és magyar nóta világa iránt. A vezető szavai szerint: „Itt soha nem unatkozunk!”

Érdeklődni és jelentkezni a 30/573-6107-es telefonszámon lehet.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Adventi plüssgyűjtést indított a csongrádi Sághy Mihály Technikum

cs3-szerkeszto

Szentesen és Csongrádon is fejlődnek a sajátos nevelési igényű és tartós gyógykezelés alatt álló gyermekeket, tanulókat ellátó intézmények

cs3-szerkeszto

Kiszivárgott a névsor: ezzel a három jelölt-jelölttel készülhet a Tisza Párt a 2026-os választásra a térségünkben

cs3-szerkeszto

Ötödik alkalommal gurulnak a Mikulások Csongrádon

cs3-szerkeszto

Lilába borul Csongrád – a város is csatlakozik a Koraszülöttek Világnapjához

cs3-szerkeszto

Különleges színházi élményben volt része a szentesi HMG diákjainak

cs3-szerkeszto

Az ország második legjobb gyalogló óvodásai lettek a csongrádi Bercsényi utcai „Kincskereső” Tagóvoda apróságai

cs3-szerkeszto

Jubileumi kiállítás nyílt Csongrádon az 50 éves Művésztelep alkotásaiból

cs3-szerkeszto

A csongrádi Sághy diákjai a szó erejével ünnepelték a magyar nyelv napját

cs3-szerkeszto