Belföld

Orbán Viktor megüzente: jöhetnek további titkosszolgálati akciók, a Voks 2025 szavazást akkor is végigviszik + VIDEÓ

„Sem Brüsszel, sem Kijev nem dönthet a magyar emberek feje felett” – húzta alá bejelentkezésében a miniszterelnök.

Orbán Viktor miniszterelnök videóüzenetet küldött a Védelmi Tanács ülését követően. A kormányfő elmondta, hogy az ülést azért hívta össze, mert Magyarország ellen példátlan titkosszolgálati támadás indult az elmúlt napokban.

„Az összehangolt lejárató akciót Ukrajna indította Magyarország ellen, azért, hogy ellehetetlenítse az uniós szavazásról szóló tagsági kezdeményezésünket” – hangzott el.

A Védelmi Tanács keddi ülésén kiderült, hogy az ukránok az akció végrehajtása érdekében felélesztették magyarországi kapcsolataikat is, és egy magyar párt segítségével támadást indítottak  a Magyar Honvédség ellen. 

Orbán Viktor itt hangsúlyozta, hogy „ezzel egy magyar ellenzéki párt tevékeny szerepet vállalt egy ukrán titkosszolgálati akcióban. Erre emberemlékezet óta nem volt példa”.

A kormányfő előre tekintve arról is beszélt, hogy arra kell számítanunk, hogy a véleménynyilvánító szavazás lezárásáig további titkosszolgálati akciókat indítanak majd. 

„Ezekre a magyar szolgálatok felkészültek. A véleménynyilvánító szavazást végigvisszük, mert sem Brüsszel, sem Kijev nem dönthet a magyar emberek feje felett” – szögezte le Orbán Viktor. 

VIDEÓ:



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Szemben az árral – amit az ADHD-s gyerekek szüleinek ritkán mondanak el

cs3-szerkeszto

Egy erős hajrával még a DK és a Kétfarkú Kutya Párt is bejuthat a parlamentbe

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: 16 éve azt tesszük amit vállalunk, és amit vállalunk, azt meg is tesszük

cs3-szerkeszto

Idegen földön, idegen érdekekért – Emlékezzünk a hősökre!

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország. Fidesz. Ez a biztos választás

cs3-szerkeszto

Hajdú Péter: sokan már a saját sikertelenségükért is a kormányt hibáztatják

cs3-szerkeszto

Szijjártó Péter: Ha győzünk, kimaradunk a háborúból. Ha nem győzünk, végrehajtják a brüsszeli–kijevi tervet!

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: egy bizonytalan világban a legnagyobb érték a biztonság

cs3-szerkeszto

Levelet kapott a miniszterelnök – Donald Trump szerint Orbán Viktor példaként szolgál az egész világ számára

cs3-szerkeszto