Csongrád

Múzeumban jártak a Bercsényi ovi fiataljai

A csongrádi Bercsényi utcai Kincskereső Óvoda gyerekei múzeumokat látogattak meg, ahol a mókázás mellett tanultak is az apróságok. 

A legkisebbek a Népek háza Babamúzeumban néztek szét, a nagycsoportosok a Tari László Múzeumban, a középsősök pedig a Széchenyi iskola múzeumában jártak. 

A Babamúzeum beszámolójából kiderül, hogy a gyerekek körbejárták az intézményt, megismerkedtek a kiállított babákkal, majd egy kvízen mutatták meg, hogy a tudás minimum annyira ragad rájuk, mint a kosz. 

„Köszönjük a lelkesedést és a szívmelengető kedvességet! Természetesen nagy szeretettel várjuk az ovi többi csoportját is a babamúzeumba!” – írják a Babamúzeum oldalán. 

A nagyobbak a Tari László Múzeumot ismerhették meg, végigjárták az állandó kiállításokat, és sok-sok érdekességet hallottak Gyöngyössy Orsolya igazgatótól. 

GALÉRIA:

.

Fotók: Tari László Múzeum és Népek Háza Babamúzeum



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Ingyenes táborral várja a nyarat a csongrádi Sághy

cs3_szerk2

105 millió forintból újult meg a csongrádi Sághy az idei tanévben

cs3_szerk2

Ne megszokásból vezessetek Csongrádon, változik a forgalmi rend! 

cs3_szerk2

Vonat elé hajtott, most vádat emeltek ellene

cs3_szerk2

Színek a város szívében – Szító Imi falfestményei új arcot adnak Csongrádnak + GALÉRIA!

cs3_szerk2

Hatvan év kottára írva – Jubileumi kiállítással ünnepel a Csongrádi Fúvószenekar

cs3_szerk2

Topsi Bálint: Ferenc pápa a remény embere volt

cs3_szerk2

Tavasztündér költözött a parkba: nyugdíjas pedagógusok varázsoltak húsvéti csodavilágot Csongrádon

cs3_szerk2

Nyusziugrás a Tavaszba – Húsvéti csodanap a csongrádi Kisréti Otthonban

cs3_szerk2