Belföld

Kocsis Máté: petíció indul, hogy “az árulók tűnjenek el a közéletből!”

Petíció indul, hogy azok, akik Brüsszellel szövetkeznek Magyarország ellen, “az árulók tűnjenek el a közéletből!” – erről a Fidesz frakcióvezetője vasárnap posztolt a Facebook-oldalán.

Kocsis Máté közölte: “a Brüsszel hátán felkapaszkodó Tisza Párt arra szövetkezett Manfred Weberékkel, hogy kárt okozzanak Magyarországnak. Bevallották, hogy az uniós pénzek visszatartásával akadályozzák a kórházfelújításokat, tönkre akarják tenni a gazdaságot, és remélik, hogy ezektől majd romlik a magyarok életszínvonala. Brüsszel Péterék így akarnak hatalomra kerülni“.

A guruló eurókért cserébe bármire képesek! Megmondtuk előre: aki a családját elárulta, az a hazáját is el fogja!” – fogalmazott a frakcióvezető.

Hozzátette, mindezek miatt online kitölthető petíció indul, “hogy az árulók tűnjenek el a közéletből!

A petíció kitölthető a nem.hu oldalon.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Vármegyénkben is sorra szűnnek meg a Tisza-szigetek

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Ursula von der Leyen megint plusz pénzt kért Ukrajna és a háború finanszírozására

cs3-szerkeszto

Az ukrajnai aranyozott WC és a magyarországi uniós források összefüggése – Szénászky Zsolt véleménye + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Ötszázöt millió forintnyi adomány gyűlt össze az Élelmiszerbank hétvégi akcióján

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Brüsszelben nagy a baj

cs3-szerkeszto

Leállt a fél internet, magyar oldalak is elérhetetlenné váltak

cs3-szerkeszto

8-ról 10 százalékpontra nőtt a Fidesz előnye

cs3-szerkeszto

Lehet választani: a kormány beállt a vállalkozók mellé, Magyar Péterék viszont már most azon gondolkoznak, miként csatornázzák el tőlük a pénzt

cs3-szerkeszto

Óriási bejelentéseket tett Orbán Viktor, örülhetnek a vállalkozások

cs3-szerkeszto