Szentes

Szia Uram, kínai utazás közpénzből érdekel?

Úgy néz ki, vezető nélkül maradt Szentes, miután lelépett Kínába a polgármester, az alpolgármester, egy képviselő és egy haver, akit szintén ti tartotok el.

Miután minimum 40 főt kirúgtak az önkormányzati intézményekből, megemelték az adókat és a különböző díjakat, Szentes polgármester úgy döntött, kipiheni az elmúlt hónapok fáradalmait, és a haverokkal lelép a távolkeleti országba. 

Információink szerint Szabó Zoltán Ferenc polgármester, Kiss Csaba alpolgármester, Agócs Lászlóné képviselő (JÖSZ) és szintén a ti adóforintotokból eltartott haver, Bocskay István referens is megkóstolhatja az igazi, hamisítatlan kínai szezámmagos csirkét. 

Titokban, közpénzen léptek le

Az utazásnak semmilyen hivatalos magyarázata nincs, az önkormányzat titkolta, hogy vezető nélkül marad a város. A kínai túráról városházi pletykák már szóltak, de hivatalosan nemhogy a lakosságot nem tájékoztatták, de még a képviselők sem tudtak előzetesen kiruccanásról. A delegáció hétfő délután indult, és várhatóan egy hetet töltenek Jing és Jang országában. 

Kettőt találhattok, ki fizeti az utat?! Igen, jól gondoljátok, TI! Milyen szuvenírt kérnétek, ha már kifizettétek az egy hetes vakációt a Jövőnk Szentes kiváltságosainak?



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Rangos szakmai elismerés: a DélKerTÉSZ vezetője bekerült az Érték és Minőség Nagydíj Kiírói Tanácsába

cs3-szerkeszto

A Szentesi Vízilabda Klub visszautasítja a gyűlöletkeltő vádakat

cs3-szerkeszto

Zavartalan a betegellátás a mobil CT-vel a szentesi kórházban

cs3-szerkeszto

Szentesi siker a fogyasztóvédelem napján: elismerték a Zsoldos diákjait és oktatóját

cs3-szerkeszto

Szabó István: a felújítások komoly előrelépést jelentenek a szentesi kórház életében

cs3-szerkeszto

Ingyen sörrel érkezik Szentesre a Magyar Kétfarkú Kutya Párt Hiánypótló Busza

cs3-szerkeszto

Torday Henrietta: Magyarország a magyaroké! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Kossuth-díjat vett át a szentesi születésű Gáspár Tibor

cs3-szerkeszto

Tehetség, szorgalom, közösség – átadták a Boros- és Dobó-díjakat Szentesen

cs3-szerkeszto