Szentes

Szentesen is szakad a Tisza, megkezdődött a leszámolás

Elkezdte a párton belüli leszámolást a Tisza párt egyik ismert alakja, amihez Szentes szennyportálját használja. A belső viszályok rendezését nyilvános megalázással kezdte, tudatva a belső ellenfeleivel: félni kell tőle. 

Arról már beszámoltunk, hogy a Demokratikus Koalíció és a Tisza között folyamatosan megy az adok-kapok Szentesen és országosan is szakadásnak indult a párt. Most azonban felszínre tört a szentesi Tisza belső köreiben lévő feszültség is, az egyik taguk pedig a város szennyoldalán kezdte el a belső ellenfeleinek a lejáratását. 

Fotó: SK oldala

A Tisza szócsöve tele van vietnámi követőkkel, szentesieket nem nagyon találni a kedvelők között. Ennek oka lehet, hogy a helyiek gyomra nem veszi be azt a sok hazugságot és trágárságot, amivel megfélemlítik a lakókat. A szennyoldalon sokszor minősíthetetlen stílusban k*rváznak, gyilkossággal vádolnak szentesieket, és mindenkit megpróbálnak megalázni, aki nem tetszik nekik. 

Legújabb agymenéseikben a belső harcokra helyezik a hangsúlyt, vélhetően azért, mert folyik a casting, hogy ki induljon a 2026-os választáson. A Skacok megpróbál leszámolni minden belső ellenfelével még azelőtt, hogy meg tudnának erősödni a párton belül. Senkit nem kímél, csak a hatalom és a pénz érdekli: mocskol, hazudik, besároz. 

Ki lesz a következő?

…van egy tippünk…

Fotó: SK oldal, Facebook-komment – részlet



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Soha nem látott tömeg gyűlt össze Szentesen

cs3_szerk2

Szentesi elbocsátások: A Művelődési Központ és az Üdülőközpont munkatársai sem úszták meg 

cs3_szerk2

Nem várt helyről koppintottak a szentesi polgármester orrára

cs3_szerk2

A szentesi Dr. Sipos Ferenc Parkerdő Otthonban is feloldották a látogatási tilalmat

cs3_szerk2

Szentesi elbocsátások: A Szentes Városellátó Nonprofit Kft.-től 9 főnek kellett távoznia

cs3_szerk2

Senkit és semmit nem tisztelnek: már az egyházat is mocskolják

cs3_szerk2

Mától visszavonták a látogatási tilalmat a szentesi kórházban

cs3_szerk2

Baleset Szentesnél: Árokba hajtott egy autó a Fábiánsebestyénre vezető úton

cs3_szerk2

Köszönet a testületi ülésen – beszámolt a szentesi tűzoltóság és rendőrség 2024. évi munkájáról

cs3_szerk2