Kék Hírek Mindszent

Drogot találtak egy 18 éves mindszenti férfi autójában

A mindszenti fiatal Hódmezővásárhelyen bukott le, ahol a rendőrök igazoltatták, majd kiderült, hogy a kocsi tele van droggal. 

A település belterületén egy Volkswagennel közlekedő férfit igazoltattak március 13-án valamivel este 10 óra után a rendőrök. A jármű átvizsgálása során a hátsó ülésen egy fekete válltáskában 10 nejlontasakot, valamint egy cigarettásdobozt találtak, amelyek zöld növényi törmeléket tartalmaztak. 

A 18 éves autóvezetőt az egyenruhások mintavétel céljából előállították, a kábítószergyorsteszt pozitív eredményt mutatott. A mindszenti lakost gyanúsítottként hallgatták ki a nyomozók, elismerte, hogy mielőtt volán mögé ült, tudatmódosító szert fogyasztott – írják a rendőrség oldalán. 

Kábítószer birtoklás vétsége miatt indult ellene eljárás a Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányságon.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Bűnügyi felügyeletből szökött nő ellen emelt vádat a Szentesi Járási Ügyészség 

cs3-szerkeszto

Megnyílt a mindszenti kutyás strand, ellepték a négylábú vendégek a Tisza-partot

cs3-szerkeszto

Fiatal hősöket képeztek Mindszenten

cs3-szerkeszto

Lampionok fénye világítja be a Tiszát – Szent Iván-éji programokkal készül Mindszent

cs3-szerkeszto

Ittasan, jogosítvány nélkül vezette édesapjától elcsent kocsiját egy 19 éves csongrádi fiú

cs3-szerkeszto

Két kisgyerek maradt árván, a szentesi motoros baleset női utasa is elhunyt

cs3-szerkeszto

A vármegyénkben prostituáltakat futtató nő ellen indult eljárás

cs3-szerkeszto

Tragédia: halálos volt a vasárnap délutáni motoros baleset Szentesnél

cs3-szerkeszto

Mentőhelikopter és teljes útzár, motor és autó ütközött Szentesnél

cs3-szerkeszto