Csongrád

Így is lehet köszönteni a nőket: különleges nőnapi gesztus Csongrádon

Csongrádon egy helyi lakos igazán különleges módját választotta a nőnapi köszöntésnek. A Fő utcán található emeletes házban élő férfi már régóta tervezte, hogy így ünnepli meg ezt a napot.

Március 8-án délelőtt, tíz óra körül, több száz szál virággal a kezében lement a ház elé, és minden arra járó hölgyet, kortól függetlenül, egy-egy szál virággal ajándékozott meg.

A meglepetés mindenkit jókedvre derített, az ismeretlen járókelők mosollyal fogadták ezt a kedvességet. Az ünnepelt hölgyek közül többen meg is álltak, hogy köszönetet mondjak ezért az apró, mégis szívhez szóló figyelmességért, és egy rövid beszélgetésre is volt idő.

Ez a különleges gesztus is mutatja, hogy a nőnapot lehet ugyan a megszokott módon ünnepelni, de egy-egy kreatív ötlettel is szebbé tehetjük mások napját.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Kátyúzási munkálatok kezdődtek Csongrádon

cs3-szerkeszto

Célegyenesben a választás – Szabó István: a választás valódi tétje a magyar önrendelkezés megőrzése

cs3-szerkeszto

Nemzetközi tapasztalatokkal gazdagodtak a csongrádi sághys oktatók Romániában

cs3-szerkeszto

Csongrádon ismét életre kelt a Húsvét a Fő utca mellett

cs3-szerkeszto

Csongrádon adták át a 40. befogadó játszóteret + GALÉRIA + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Lemorzsolódás helyett jövőkép: agrárképzésről tanácskoztak Csongrádon

cs3-szerkeszto

Mesterséges intelligencia és digitális élmények a csongrádi Dianában

cs3-szerkeszto

Húsvéti programokkal várnak mindenkit az Új Bárka Házban

cs3-szerkeszto

A Mi Hazánktól a Tisza Pártig: Bárkányi Bence ismét lebukott

cs3-szerkeszto