Kék Hírek Mindszent

Balhé Mindszenten, a települést ellepték a rendőrök ( !!! +18 !!! )

Az eddig csendes, nyugodt kisvárosban napok óta a feje tetejére állt a világ, 7-8 rendőrautó együttes erővel állítják meg az autósokat, igazoltatnak, pásztázzák az utcákat. A lakosok szerint keresnek valamit vagy valakit. A romák a polgármester segítségére számítanak, kérik, hogy állítsa le az egyenruhásokat. 

Rosszullét az iskolában

Információink szerint egy kisgyerek rosszul lett Mindszenten az iskolában. A helyiek beszámolója szerint egy újabb, szájon át bevehető őrület rabságába esett, amit a szervezete nem bírt. 

A rendőrök megjelentek Mindszenten

A Tisza-parti településen nem megszokott, hogy ennyi rendőr egyszerre jelenik meg az utcákon. A mindszenti lakosok elmondása szerint 2-3 napja 7-8 rendőrautóval vannak jelen a településen, autósokat állítanak meg, igazoltatnak. „Szerintem keresnek valamit, vagy valaki” – nyilatkozta portálunknak egy utcán sétáló néni. 

A közösségi médiafelületekre feltöltött videókból az látszik, hogy a rendőrautók egy helyen állva – például a Nyomás sor, Rákóczi Ferenc utca, Erzsébet királynő utca kereszteződésénél – állítják meg az autósokat, igazoltatják őket. 

A romák a polgármester segítségét kérik

A Facebookra felkerült egy videó – a cikk végén megnézheted! -, amiben a készítője a mindszenti polgármestert, Gémes Lászlót kéri, hogy segítsen nekik, és állítsa le a rendőröket. A férfi azt mondja, hogy az egyenruhások „az egész Mindszentet körbeveszik, cigányoznak, bemutatnak”. 

A rendőrség szerint semmi rendkívüli esemény nincs

A balhéval kapcsolatban megkerestük a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivőjét, aki elmondta, hogy a rendőrök végzik a dolgukat, semmi különleges esemény nem történt Mindszenten. 

Íme a videó

Mutatjuk a legnagyobb közösségi oldalra kikerült videót. A felvételen trágár szavak hallhatók, megtekintését 18 év alatt nem ajánljuk! !!! 18+ !!!



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Lampionok fénye világítja be a Tiszát – Szent Iván-éji programokkal készül Mindszent

cs3-szerkeszto

Ittasan, jogosítvány nélkül vezette édesapjától elcsent kocsiját egy 19 éves csongrádi fiú

cs3-szerkeszto

Két kisgyerek maradt árván, a szentesi motoros baleset női utasa is elhunyt

cs3-szerkeszto

A vármegyénkben prostituáltakat futtató nő ellen indult eljárás

cs3-szerkeszto

Tragédia: halálos volt a vasárnap délutáni motoros baleset Szentesnél

cs3-szerkeszto

Mentőhelikopter és teljes útzár, motor és autó ütközött Szentesnél

cs3-szerkeszto

Rengeteg hulladékot gyűjtöttek össze a Tisza-parton Mindszentnél

cs3-szerkeszto

Harangtorony gerendái izzottak Szatymazon

cs3-szerkeszto

Csongrádon szerezte be, Szentesen árulta a drogot a család, akik ellen most vádat emeltek

cs3-szerkeszto