Térség

2 napos továbbképzésen vettek részt a megyei rendőrök

Krízis intervenciós képzésen vesznek részt a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-Irányítási Központ munkatársai.

A két napos képzés célja, hogy azok a rendőrök, akik a segélyhívó vonalon keresztül első körben találkozhatnak olyan bejelentéssel, melynek lereagálása speciális szakértelmet igényel, megfelelő kommunikációs stratégiával, technikával álljanak készen a szituáció eredményes verbális kezelésére – számoltak be a police.hu oldalon.

A képzések Végh József nyá. r. ezredes, klinikai szakpszichológus és Brindza Dénes r. százados, a Nemzetközi Oktatási Központ taktikai oktató közreműködésével zajlanak, mely során az elméleti ismereteken túl gyakorlati módszereket is elsajátítanak munkatársaink.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

A régi tél emléke: szűkszavú, kemény és igaz

cs3-szerkeszto

Két fiatal lányt keres a kisteleki rendőrség, segítsünk megtalálni őket!

cs3-szerkeszto

Másodfokú riasztás lépett életbe Szentes, Csongrád és Kistelek környékén!

cs3-szerkeszto

Sárga figyelmeztetés a hó miatt: Szentes, Csongrád, Kistelek és Mindszent térségében is komoly havazás kezdődik

cs3-szerkeszto

Egyre nagyobb az esélye a komolyabb havazásnak Szentes és Csongrád térségében

cs3-szerkeszto

Fagyos, szeles idővel ér véget az év

cs3-szerkeszto

Szabó István: Jézus születése ma is ugyanazt az örök üzenetet hordozza; a reményt, hogy a sötétségben fény gyúlhat

cs3-szerkeszto

Kiss-Rigó László: Minél több békességet sugárzunk, annál több marad nekünk

cs3-szerkeszto

Farkas Sándor: akkor tudunk erősek maradni, ha nem engedjük, hogy a széthúzás elhomályosítsa azt az utat, amelyet együtt építettünk

cs3-szerkeszto