Derekegyház Kék Hírek

Hova fajul a világ?! Pálinkát is loptak egy derekegyházi tanyáról!

Lezárult a nyomozás azzal a fiatalkorú fiúval szemben, aki betört egy derekegyházi ingatlanba.

Bejelentés érkezett a rendőrségre június 9-én ismeretlen elkövető ellen, aki láncfűrészt és több üveg pálinkát vitt el egy derekegyházi tanyáról. A rendőrök a nyomozás során órákon belül azonosítottak egy 17 éves fiút, akit gyanúsítottként hallgattak ki. A szentesi lakos vallomásában beismerte tettét – tájékoztatta lapunkat a rendőrség.

A lopás vétsége miatt indított eljárást a Szentesi Rendőrkapitányság munkatársai lezárták, az iratokat pedig megküldték az ügyészségnek.

Borítókép: illusztráció



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Csuhé nyuszik és csigák költöztek a derekegyházi művelődési házba

cs3-szerkeszto

Ittasan, jogosítvány nélkül vezette édesapjától elcsent kocsiját egy 19 éves csongrádi fiú

cs3-szerkeszto

Két kisgyerek maradt árván, a szentesi motoros baleset női utasa is elhunyt

cs3-szerkeszto

A vármegyénkben prostituáltakat futtató nő ellen indult eljárás

cs3-szerkeszto

Tragédia: halálos volt a vasárnap délutáni motoros baleset Szentesnél

cs3-szerkeszto

Mentőhelikopter és teljes útzár, motor és autó ütközött Szentesnél

cs3-szerkeszto

Harangtorony gerendái izzottak Szatymazon

cs3-szerkeszto

Csongrádon szerezte be, Szentesen árulta a drogot a család, akik ellen most vádat emeltek

cs3-szerkeszto

Kigyulladt egy kamion az M5-ösön Szatymaznál

cs3-szerkeszto