Kék Hírek Szentes

Égett a tarló Szentes közelében, két város tűzoltói érkeztek a helyszínre

Kigyulladt a tarló hétfő este Szentes Lapistónál, több város tűzoltói is a helyszínre vonultak – jelezte olvasónk, József. 

A szentesi és orosházi lánglovagok érkeztek a helyszínre, és már sikerült is megfékezniük a tüzet. Józseftől megtudtuk, egy bálázó okozhatta az esetet, de a tűzoltóknak és a tárcsázó munkagépeknek köszönhetően sikerült hamar eloltani az égő tarlót. 

József arról is beszámolt, hogy 5 munkagép segített a tárcsázással, és 3 tűzoltókocsi érkezett. Jelenleg is őrzik a területet, nehogy ismét fellobbanjon a száraz növényzet. 

Borítókép: illusztráció

A helyszínről Bencétől kaptunk képeket:



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Változik a vérvételi ellátás rendje a szentesi kórházban

cs3-szerkeszto

Baranyi László: Bármely folyó árad is, az árhullám bizonyos idő után levonul!

cs3-szerkeszto

Ma indul a szezon, újra kinyit a Krimó Szentesen

cs3-szerkeszto

Kiemelkedő helyen végeztek a szentesi Horváth Mihály Gimnázium diákjai a Hungarikum Vetélkedőn

cs3-szerkeszto

Szentesi és csongrádi diákokat is díjaztak a „Tankerület Büszkesége” ünnepségen

cs3-szerkeszto

Csongrádon szerezte be, Szentesen árulta a drogot a család, akik ellen most vádat emeltek

cs3-szerkeszto

Hármas karambol történt Szentesen, tűzoltók és mentők is érkeztek a helyszínre

cs3-szerkeszto

Szentes polgármesterét is elzavarná Magyar Péter

cs3-szerkeszto

Szentesi és csongrádi diákjait is díjazta a HSZC

cs3-szerkeszto