Szentes

A polgármester már hónapokkal ezelőtt jóváhagyta a HMG és a Lajtha együttműködését

Szabó Zoltán Ferenc és a teljes szentesi képviselő-testület már márciusban jóváhagyta a Horváth Mihály Gimnázium és a Szentesi Lajtha László Alapfokú Művészeti Iskola együttműködését. Akkor mi lehet ez a nagy pálfordulás?!

A jelek szerint a DK-s V. Ferenc csak most parancsolta meg Szabónak, hogy támadni kell a szentesi iskolákat és pedagógusokat, hiszen a teljes testület a március 28-ai ülésen jóváhagyta, elfogadta az intézményi változásokat (13 igen, 0 nem és 0 tartózkodás mellett). A város polgármesterének akkor nem voltak aggályai, szó nélkül ellátta kézjegyével a Tankerületi Központ kérelmét.

Hogy mi változott azóta? Annyi, hogy megjelent a képben V. Ferenc, a Demokratikus Koalíció embere, és kiadta az ukázt: támadni kell Szentest, és annak intézményeit, pedagógusait! Szabó pedig – ahogy eddig is – fejet hajtott, és elvégzi az utasítást. Az sem zavarja, hogy egyszer már ő maga írta alá, hagyta jóvá a kérelmet.

Hogy miért támadja a helyi baloldal ilyen nagy erőkkel a szentesieket, és miért egy budapesti iskolát részesítenek előnyben a helyi intézményekkel szemben, arra olvasónk kereste a választ. Három lehetséges okot sorolt fel:

  1. Kőkemény pénzeket osztanak vissza Szabónak és Vargának is, és most veszélyben van a mézescsupor.
  2. Ezek tényleg utálják Szentest és az ittenieket, és inkább egy budapestit szolgálnak (mondjuk ez ugye nem meglepő, mind a kettő Gyurcsányék embere, régóta a pesti szolgái).
  3. Valami óriási mocskosságra készülnek (vagy már csináltak is), amiről el kell terelni a figyelmet.


- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Holtan találták meg a Szentesről eltűnt férfit

cs3_szerk2

Rövid időn belül elfogták a rendőrök azt a férfit, aki lopni akart egy szentesi ingatlanból

cs3_szerk2

Január 18-án lesz a felvételi vizsga a Horváth Mihály Gimnáziumban

cs3_szerk2

Valami történt Szentesen: Tűzoltók, mentők a Brusznyai Árpád sétány és a Klauzál utca sarkán

cs3_szerk2

Kerékpárost ütöttek el Szentesen

cs3_szerk2

Farkas Nikolett: egy félrevezető kampány indult rajtam keresztül a Fidesz ellen

cs3_szerk2

Mutatjuk a 2025-es szentesi hulladékszállítási rendet!

cs3_szerk2

Cs3.hu Család! Segítsetek megtalálni a szentesi Janó Dánielt!

cs3_szerk2

Nem várt helyről kapott óriási pofont Tankó Zsolt, Szentes baloldali képviselője

cs3_szerk2