Belföld

Orbán Viktor: Bizakodunk Robert Fico felépülésében, de most egyedül kell küzdenünk a békéért

Kecskeméten folytatta vidéki kampánykörútját Orbán Viktor miniszterelnök, ahol tárgyalt a város polgármesterével, Szemereyné Pataki Klaudiával, majd a szlovák miniszterelnök elleni merényletről is beszélt – közölte az MTI-vel Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke csütörtökön.

A kecskeméti választókkal beszélgetve a Fidesz elnöke kitért arra: a szlovákiai választást követő kormányváltással Szlovákia elindult a békepártisághoz vezető úton. Ez nagy segítség volt Magyarország számára. Most ennek a folyamatnak tettek, lőttek keresztbe azzal, hogy a szlovák miniszterelnök ellen egy baloldali aktivista merényletet követett el – fogalmazott a kormányfő.

A legfontosabb hónapokban Robert Fico kiesett a munkából. Bizakodunk a felépülésében, de ma egyedül kell küzdenünk a békéért. Mostantól kétszeres erővel, egymagunknak kell harcolnunk – mondta Orbán Viktor, hozzátéve: minden eddiginél nagyobb jelentősége lett az európai választásnak: véget kell vetni az erőszaknak, el kell mennünk, és a békére kell szavaznunk június 9-én!



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Kiderült, hogy mennyit kell fizetni a Béketanácsban, ismét felsült a szentesi baloldal

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: nem elég kimaradni a háborúból, ki kell maradnunk a háború finanszírozásából is

cs3-szerkeszto

Ismét gazdagszik Magyarország: a Mol megvásárolja a Szerbiai Kőolajipari Vállalatban lévő orosz tulajdonrészt

cs3-szerkeszto

Történelmi jelentőségű meghívást kapott Orbán Viktor Donald Trumptól

cs3-szerkeszto

A kormány célja világos: aktív, egészséges fiatalokkal erősebb jövőt építeni Magyarországon + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Kocsis Máté: Orbán Viktor szembe mer szállni az őrült brüsszeli ötletekkel

cs3-szerkeszto

Figyeljetek egymásra! Vasárnap estétől extrém hideg várható!

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Ha mi nyerjük a választást, marad a béke

cs3-szerkeszto

Dobrev Klára Szentesen: 10%-os választási eredménnyel lennék elégedett

cs3-szerkeszto