Szentes

Fenntarthatósági Munkacsoport alakult a Horváth Mihály Gimnáziumban

“Hisszük, hogy mi is tehetünk a környezetünkért, ezért megalakult a GREEN TEAM, vagyis a Fenntarthatósági Munkacsoport” – számoltak be az iskola közösségi oldalán.

Horváth Mihály Gimnázium számára rendkívül fontos diákok környezettudatos magatartásának kialakítása, formálása. Tudatában vannak azzal, hogy a fenntartható fejlődés a jövő generációk iránt viselt felelősség, ezért számtalan módon igyekeznek alakítani a tanulók szemléletét.

„A nemrégiben iskolánk lelkes és elhivatott pedagógusaiból alakult Fenntarthatósági Munkacsoport az április végén esedékes Fenntarthatósági Témahét kapcsán közös akciót szervezett a diákokkal! Célunk az, hogy iskolánkat minél több zöld növény és virág díszítse, ezért közös palántanevelésre hívtuk diákjainkat! A lelkes fiatalok rövid időre kiskertészekké váltak, és magokat ültettek. Reméljük, a magokból hamarosan zöld növények serkennek. Növénykéink életét, sorsát mi is nyomon követjük majd!” – ismertette az intézmény.

Fotók: Horváth Mihály Gimnázium- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

A Szentesi Járási Ügyészség vádat emelt egy diákját megkörnyékező tanár ellen

Szabó Viktor

70 éves korában elhunyt a szentesi vízilabdázók egyik legnagyobb szurkolója

Szabó Viktor

Égett a tarló Szentes közelében, két város tűzoltói érkeztek a helyszínre

Szabó Viktor

Traktorral ütközött össze egy kisteherautó Szentes és Szarvas között

Szabó Viktor

Folytatódik a hőség, mutatjuk, hol tudsz felfrissülni Szentesen!

Szabó Viktor

Simicskó István Szentesen: a honvéd kadétprogram sikertörténet

Szabó Viktor

Mit titkolnak a szentesi strand átvilágítása kapcsán?

Szabó Viktor

Ismét gyerekzsivajtól volt hangos a szentesi laktanya

Szabó Viktor

Csongrádi fiatal DJ lépett fel a Balaton Sound színpadán

Szabó Viktor