Szentes

Fenntarthatósági Munkacsoport alakult a Horváth Mihály Gimnáziumban

“Hisszük, hogy mi is tehetünk a környezetünkért, ezért megalakult a GREEN TEAM, vagyis a Fenntarthatósági Munkacsoport” – számoltak be az iskola közösségi oldalán.

Horváth Mihály Gimnázium számára rendkívül fontos diákok környezettudatos magatartásának kialakítása, formálása. Tudatában vannak azzal, hogy a fenntartható fejlődés a jövő generációk iránt viselt felelősség, ezért számtalan módon igyekeznek alakítani a tanulók szemléletét.

„A nemrégiben iskolánk lelkes és elhivatott pedagógusaiból alakult Fenntarthatósági Munkacsoport az április végén esedékes Fenntarthatósági Témahét kapcsán közös akciót szervezett a diákokkal! Célunk az, hogy iskolánkat minél több zöld növény és virág díszítse, ezért közös palántanevelésre hívtuk diákjainkat! A lelkes fiatalok rövid időre kiskertészekké váltak, és magokat ültettek. Reméljük, a magokból hamarosan zöld növények serkennek. Növénykéink életét, sorsát mi is nyomon követjük majd!” – ismertette az intézmény.

Fotók: Horváth Mihály Gimnázium- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Szentesen is megindult a választási kampány + VIDEÓ!

Szabó Viktor

Bozó Zoltán: Minden új dolog csak akkor lehet igazán sikeres, ha minél több embernek a céljait szolgálja

Szabó Viktor

Úszótáborok indulnak Szentesen

Szabó Viktor

Kiváló eredményeket értek el a Horváth Mihály diákjai Ópusztaszeren

Szabó Viktor

Mutatjuk a Mi Hazánk szentesi képviselőjelöltjeit!

Szabó Viktor

Összművészeti fesztivált rendeznek Szentesen

Szabó Viktor

Vásárhelyi és szegedi egyesületek szerveznek országos futóversenyt Szentesen

Szabó Viktor

Családi napot tartanak a Szentesi Tenisz Klubban

Szabó Viktor

Kecskeméten parádéztak a szentesi úszók

Szabó Viktor