Szentes

Nyelvkönyveket kapott volt diákjától a szentesi Horváth Mihály Gimnázium

A Horváth Mihály Gimnázium ismét bizonyított, méltó a Családbarát Szolgáltatóhely címre.

Az intézmény egykori tanulója a mai napig szívén viseli az iskola sorsát, ezért most nyelvkönyvek vásárlásával segítette a jelenlegi nebulók felkészülését.

„Az iskolánkban 7 éve érettségizett diákunk, Nagy Petra (Szolga Petra) ma már Németországban él, de úgy érezte, hogy szeretne segítséget nyújtani a jelenlegi diákok sikeres felkészüléséhez, mivel a nyelvkönyvkönyvek magas ára miatt van, aki nem tudja megvásárolni magának azokat. Pálinkó György tanár úr közreműködésével, az angol nyelvi munkaközösség-vezetővel egyeztetve, kiválasztották azokat a nyelvkönyveket, melyeket jól tudnának hasznosítani a nyelvoktatásban. Petra ezeket a könyveket megrendelte, kifizette, az iskolai könyvtár állományba vette, diákjaink és pedagógusaink pedig már el is kezdték használni” – számolt be közösségi oldalán az iskola.

A Horváth Mihály Gimnázium törekszik arra, hogy a diákok egy nagy család tagjaként tekinthessenek az iskolára, ahová nem “csupán” tanulni járnak. Ennek a több évtizedes munkának a formális elismerését jelenti az elnyert Családbarát Szolgáltatóhely címük is. Azt pedig, hogy mennyire jogosan nyerték el ezt az elismerést, a fenti történet kiválóan prezentálja.- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

A polgárőröknek (is) köszönhetően probléma mentesen űzték el a telet Szentesen

Szabó Viktor

Lövések hangja zavarhatja meg a szentesi csöndet

Szabó Viktor

Ápolót keresnek a szentesi kórház belgyógyászati szakrendelésére!

Szabó Viktor

Készenléti rendőrök oltottak el egy égő autót Szentesnél

Szabó Viktor

Szentes és Csongrád környékén is razziázik a rendőrség

Szabó Viktor

Két diák jutott a vármegyei döntőbe a Boros Kazinczy-versenyén

Szabó Viktor

Visit Szentes – közpénzen “visít” Szabó Zoltán Ferenc kampánya

Szabó Viktor

Szabóék döntöttek: mintegy 360 milliótól fosztják meg a szentesieket

Szabó Viktor

A városvezetés nem bízik a szentesiekben? Másnak adnák a helyiek támogatását!

Szabó Viktor

Honlapunk megfelelő működéséhez „sütiknek” nevezett adatfájlokat (angolul: cookie) kell elhelyeznünk számítógépén, Ön bármikor módosíthatja ezeket a beállításokat a böngészőjében. Elfogadom Olvasd tovább