Szentes

Nyelvkönyveket kapott volt diákjától a szentesi Horváth Mihály Gimnázium

A Horváth Mihály Gimnázium ismét bizonyított, méltó a Családbarát Szolgáltatóhely címre.

Az intézmény egykori tanulója a mai napig szívén viseli az iskola sorsát, ezért most nyelvkönyvek vásárlásával segítette a jelenlegi nebulók felkészülését.

„Az iskolánkban 7 éve érettségizett diákunk, Nagy Petra (Szolga Petra) ma már Németországban él, de úgy érezte, hogy szeretne segítséget nyújtani a jelenlegi diákok sikeres felkészüléséhez, mivel a nyelvkönyvkönyvek magas ára miatt van, aki nem tudja megvásárolni magának azokat. Pálinkó György tanár úr közreműködésével, az angol nyelvi munkaközösség-vezetővel egyeztetve, kiválasztották azokat a nyelvkönyveket, melyeket jól tudnának hasznosítani a nyelvoktatásban. Petra ezeket a könyveket megrendelte, kifizette, az iskolai könyvtár állományba vette, diákjaink és pedagógusaink pedig már el is kezdték használni” – számolt be közösségi oldalán az iskola.

A Horváth Mihály Gimnázium törekszik arra, hogy a diákok egy nagy család tagjaként tekinthessenek az iskolára, ahová nem “csupán” tanulni járnak. Ennek a több évtizedes munkának a formális elismerését jelenti az elnyert Családbarát Szolgáltatóhely címük is. Azt pedig, hogy mennyire jogosan nyerték el ezt az elismerést, a fenti történet kiválóan prezentálja.- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

BRFK: Elfogtak két férfit közösség tagja elleni erőszak miatt – egyiküket Szentesen

Szabó Viktor

Hivatalos: Szentes régi-új polgármestere: Szabó Zoltán Ferenc

Szabó Viktor

Bozó Zoltán: Éljünk a lehetőségeinkkel!

Szabó Viktor

Farkas Sándor: Csak a BÉKE, csak a FIDESZ!

Szabó Viktor

Szentes és Magyarország választ – ÉLŐ közvetítés!

Szabó Viktor

Vállalkozói szabadegyetemet hoznának létre Bozó Zoltánék Szentesen + VIDEÓ!

Szabó Viktor

Bozó Zoltán: A gyermekek bevonásával, a legsötétebb hazugságokkal próbálják befeketíteni csapatom tagjait

Szabó Viktor

„Szirbik Imre után a Szabó nevezetű polgármester lényegében nem csinál semmit sem” + VIDEÓ!

Szabó Viktor

Mindszentnél, Szentesnél és Csongrádnál is virágzik a Tisza

Szabó Viktor