Csongrád Kék Hírek

Kakasokat és tyúkokat loptak Csongrádon, bíróságon az elkövető

A Csongrádi Rendőrkapitányság munkatársai befejezték a nyomozást annak a férfinak az ügyében, aki kakasokat és tyúkokat lopott.

A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság közölte, bejelentés érkezett a rendőrségre ismeretlen tettes ellen, aki 2023. november 26-án a kerítésen átmászva bejutott az egyik ingatlan udvarára, ahonnan 9 darab tyúkot és 2 kakast vitt el. A rendőrök a nyomozás során azonosítottak egy 41 éves férfit, akit gyanúsítottként hallgattak ki a nyomozók a Csongrádi Rendőrkapitányságon, vallomásában beismerte a bűncselekmény elkövetését.

A lopás vétsége miatt indult eljárást lezárták, az iratokat pedig megküldték az ügyészségnek – tájékoztatta lapunkat a rendőrség.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Balesettel indult karácsony másnapja Szentesen: oszlopnak ütközött egy autó az Ipartelep úton

cs3-szerkeszto

A csongrádi értéktár része lett a Nagyboldogasszony-templom egyedülálló betleheme

cs3-szerkeszto

Farkas Sándor: akkor tudunk erősek maradni, ha nem engedjük, hogy a széthúzás elhomályosítsa azt az utat, amelyet együtt építettünk

cs3-szerkeszto

A csongrádi Alföld Néptáncegyüttes karácsonyi gálaműsora ismét elvarázsolta a közönséget

cs3-szerkeszto

Közel 200 adag meleg étellel várták a csongrádiakat a Városunk Megújulásáért Egyesület karácsonyi főzésén

cs3-szerkeszto

Szabó István: Nem az ajándék a lényeg, hanem hogy együtt legyünk + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Adományokkal segítette a szentesi és a csongrádi mentőállomás munkáját a Hunor Coop

cs3-szerkeszto

Tűz ütött ki egy pusztaszeri tanyaépületben, két város tűzoltóit riasztották

cs3-szerkeszto

Baleset Szentesnél: árokba borult egy autó a 45-ösön

cs3-szerkeszto