Kék Hírek Szentes

Szörnyű tragédia: halálra gázolt a vonat egy embert Szentesen

Halálra gázolt egy embert a Szolnokról Szentesre közlekedő személyvonat csütörtök délután Szentesen – közölte a Mávinform Facebook-oldalán.

A tragédia a Nagyhegy-széli vasúti átjáróban történt. A vonaton összesen 17-en utaztak, nekik a szentesi hivatásos tűzoltók segítettek biztonságosan leszállni- tájékoztatta lapunkat a Katasztrófavédelem.

Csongrád és Szentes között már újraindult a forgalom, azonban Nagytőke és Szentes között – várhatóan kora estig – továbbra sem közlekedhetnek a vonatok a helyszínelés miatt.

Nagytőke és Szentes között pótlóbusz közlekedik.

Fotók: olvasói



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Pedagógus nap alkalmából köszöntötték a pedagógusokat Szentesen 

cs3_szerk2

Jó hírt kaptak a nyugdíjasok: nem csak élelmiszerre használhatják fel a 30 ezer forintos utalványokat

cs3_szerk2

Szerva Szentesen… néhány nap és startol a Hungarian Open – Szentes Cup nemzetközi korosztályos U-16 teniszverseny

cs3_szerk2

A Csongrád-Csanádi Kereskedelmi és Iparkamara elnöke is gratulált a szakma sztárjának, a szentesi Doba Lászlónak

cs3_szerk2

Huppanó helyett sima körforgalom – akcióba lendültek a Közút munkatársai Szentesen

cs3_szerk2

Kiégett egy lakókocsi Szentesen

cs3_szerk2

Ingyenes elektronikai hulladékgyűjtést szervez a kormányhivatal Szentesen

cs3_szerk2

A bíróság előtti “tütű” és a kórház 4 milliárdos fejlesztése

cs3_szerk2

Korszerű tűzálló kerámiából készült égetési segédeszközöket fejlesztett a szentesi HK-Ceram Kft.

cs3_szerk2