Sport

Péntektől lehet jegyet venni az utolsó Eb selejtezőre

Pénteken kezdődik a jegyárusítás a magyar labdarúgó-válogatott utolsó Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésére, amelyet november 17-én vív a Puskás Arénában Montenegró ellen.

Sipos Jenő MLSZ-szóvivő az M1 aktuális csatornának elmondta, a hazai Eb-selejtezőkre több mint 30 ezer szurkoló már előzetesen, bérlet formájában megváltotta a jegyét.

Hozzátette, első körben a Szurkolói klub tagjai válthatják meg belépőjüket, és csak ezt követően kezdik meg a jegyek nyílt árusítását, azonban az elmúlt találkozók tapasztalatai alapján várhatóan néhány órán belül elfogynak majd a belépők.

Sipos Jenő elárulta, a bolgárok elleni, november 16-i, idegenbeli mérkőzésre még lehet jegyet vásárolni az MLSZ honlapján.

Amennyiben Marco Rossi együttese a hátralévő két mérkőzésén legalább egy pontot szerez, már biztosan kijut a jövő évi németországi Eb-re.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

A szentesi Bugyi Tibor dobogósként érkezik a csongrádi Fire Cross fordulóra

cs3_szerk2

Ugrai Panna Európa-bajnok lett az U23-as úszó Eb-n!

cs3_szerk2

Minden akadály elgördült a szintlépés elől, irány az első osztály! 

cs3_szerk2

 Világbajnoki ezüsttel és nagyszülői öleléssel ismét Csongrádon edz Kovács Marcell

cs3_szerk2

A szentesi fiúk után a vízilabdás csajok is taroltak Olaszországban

cs3_szerk2

Megvan a szentesi csapat első olasz győzelme

cs3_szerk2

Eszkimók és indiánok hódították meg Csongrádot

cs3_szerk2

Megérkeztek a szentesi vízilabdások a Habawaba International Festival-ra 

cs3_szerk2

Új Korszak küszöbén a csongrádi vízilabda

cs3_szerk2