Sport Szentes

Vásárhelyen is a legeredményesebb klubok között végeztek a szentesiek

A hétvégén rendezték meg a VIII. Nemzetközi Hód Kupát Hódmezővásárhelyen. A Szentes Városi Úszó Club a 35 nevezett egyesület közül a kiváló 4. helyen végzett.

2 nap, 442 versenyző, 2031 rajt, és kiemelkedő szentesi eredmények. Röviden így lehetne összefoglalni a Szentes Városi Úszó Club hétvégéjét. Az egyesület 18 versenyzővel vágott neki a vásárhelyi megmérettetésnek, és a múlt heti bombaformát sikerült átmenteni erre a két napra is.

A viadalra érkeztek versenyzők Romániából, Szerbiából, és még Norvégiából is. A nemzetközi mezőnyben pedig sikerült helytállniuk a fiainknak, lányainknak. A csapatverseny 4. helyen végeztünk, csak a két hazai egyesület (Hód Úszó SE és NICS-HSUVC) és a Szeged végzett előttünk.

Íme, a pontszerző helyek:

Bakai Zente

  • 5. hely – 100m pillangó

Blaskó- Vígh Viktória

  • 4. hely – 50m mellúszás
  • 8. hely – 50m gyorsúszás
  • 4. hely – 100m mellúszás
  • 3. hely – 100m gyorsúszás

Bugyi Gréta

  • 1. hely – 400 m vegyesúszás
  • 2. hely – 200m mellúszás
  • 3. hely – 200m gyorsúszás
  • 1. hely – 50m mellúszás
  • 2. hely – 50m gyorsúszás
  • 1. hely – 400m gyorsúszás
  • 2. hely – 100m vegyesúszás
  • 1. hely – 100m mellúszás
  • 2. hely – 100m gyorsúszás
  • 2. hely – 200m vegyesúszás

Fűri Benett

  • 4. hely – 50m hátúszás
  • 3. hely – 200m hátúszás
  • 2. hely – 100m hátúszás
  • 7. hely – 100. gyorsúszás

Hajduch Dávid

  • 8. hely – 50m pillangóúszás
  • 7. hely – 5m hátúszás

Illés Kamilla

  • 5. hely – 50m pillangóúszás
  • 6. hely – 50m hátúszás
  • 7. hely – 50m gyorsúszás
  • 2. hely – 100m pillangóúszás
  • 2. hely – 100m hátúszás
  • 2. hely – 100m vegyesúszás
  • 2. hely – 100m gyorsúszás

Kis Adrián

  • 4. hely – 200m hátúszás
  • 6. hely – 100m pillangóúszás
  • 4. hely – 100m mellúszás
  • 8. hely – 100m gyorsúszás

Kis Szonja Szvetlána

  • 4. hely – 200m női mellúszás
  • 1. hely – 100m mellúszás
  • 2. hely – 100m gyorsúszás

Kiss Károly

  • 1. hely – 400m vegyesúszás
  • 3. hely – 200m mellúszás
  • 5. hely – 200m gyorsúszás
  • 3. hely – 50m mellúszás
  • 6. hely – 50m gyorsúszás
  • 1. hely – 400, gyorsúszás
  • 3. hely – 100m pillangóúszás
  • 2. hely – 100m mellúszás
  • 4. hely – 100m gyorsúszás
  • 7. hely – 200m vegyesúszás

Komáromy Vilmos István

  • 3. hely – 50m pillangóúszás
  • 3. hely – 50m gyorsúszás
  • 2. hely – 200m pillangóúszás
  • 3. hely – 100m pillangóúszás
  • 2. hely – 100m vegyesúszás
  • 3. hely – 100m gyorsúszás
  • 5. hely – 200m vegyesúszás

Milovanovics Csanád

  • 3. hely – 50m pillangóúszás
  • 4. hely – 50m mellúszás
  • 2. hely – 200m pillangóúszás
  • 4. hely – 100m pillangóúszás
  • 5. hely – 100m vegyesúszás
  • 6. hely – 100m gyorsúszás
  • 6. hely – 200m vegyesúszás

Nagy-Tarnóczi Endre

  • 3. hely – 50m pillangóúszás
  • 2. hely – 200m mellúszás
  • 2. hely – 50m mellúszás
  • 4. hely – 50m gyorsúszás
  • 4. hely – 100m vegyesúszás
  • 1. hely – 100m mellúszás
  • 2. hely – 100m gyorsúszás
  • 3. hely – 200m vegyesúszás

Orosz Norina Réka

  • 8. hely – 50m pillangóúszás
  • 8. hely – 200m mellúszás
  • 7. hely 50m mellúszás
  • 2. hely – 100m pillangóúszás
  • 5. hely – 100m mellúszás
  • 6. hely – 100m gyorsúszás
  • 2. hely – 200m vegyesúszás

Orosz Noémi Hanna

  • 8. hely – 50m hátúszás
  • 7. hely – 100m pillangóúszás

Ömböli Zalán

  • 1. hely – 50m pillangóúszás
  • 4. hely – 50m gyorsúszás
  • 4. hely – 100m pillangóúszás
  • 3. hely – 100m gyorsúszás
  • 3. hely – 200m vegyesúszás

Széll Zoltán Brian

  • 1. hely – 50m pillangóúszás
  • 1. hely – 50m hátúszás
  • 6. hely – 200m gyorsúszás
  • 2. hely – 50m mellúszás
  • 2. hely – 50m gyorsúszás
  • 1. hely – 100m hátúszás
  • 2. hely – 100m vegyesúszás
  • 1. hely – 100m mellúszás
  • 1. hely – 100m gyorsúszás

Ugrai Alma

  • 2. hely – 200m mellúszás
  • 6. hely – 200m gyorsúszás
  • 1. hely – 50m mellúszás
  • 2. hely – 50m gyorsúszás
  • 3. hely – 100m hátúszás
  • 2. hely – 100m vegyesúszás
  • 1. hely – 100m mellúszás
  • 1. hely – 100m gyorsúszás

Váltó

  • 2. hely – 4x50m MIX gyorsváltó (Komáromy Vilmos István, Bugyi Gréta, Ugrai Alma, Nagy-Tarnóczi Endre)

Fotók: Tésik Attila



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Szentesen is megindult a választási kampány + VIDEÓ!

Szabó Viktor

Bozó Zoltán: Minden új dolog csak akkor lehet igazán sikeres, ha minél több embernek a céljait szolgálja

Szabó Viktor

Úszótáborok indulnak Szentesen

Szabó Viktor

Kiváló eredményeket értek el a Horváth Mihály diákjai Ópusztaszeren

Szabó Viktor

Mutatjuk a Mi Hazánk szentesi képviselőjelöltjeit!

Szabó Viktor

Összművészeti fesztivált rendeznek Szentesen

Szabó Viktor

A mindszenti Ugrai Panna Európa-bajnoki kerettag! 

Szabó Viktor

Vásárhelyi és szegedi egyesületek szerveznek országos futóversenyt Szentesen

Szabó Viktor

Családi napot tartanak a Szentesi Tenisz Klubban

Szabó Viktor