Csongrád

Cs3.hu Család! Segítsünk megtalálni egy eltűnt csongrádi fiatalembert!

Keresztesi Ervin József 2023. szeptember 20-án csongrádi lakóhelyéről ismeretlen helyre távozott, azóta életjelet nem adott magáról. Most rajtunk a sor, segítsünk megtalálni Őt! Egy megosztással Te is sokat tehetsz a férfiért!

A rendőrségre érkezett bejelentés szerint a 45 éves férfi 2023. szeptember 20-án csongrádi lakóhelyéről ismeretlen helyre távozott, azóta életjelet nem adott magáról. Keresztesi Ervin József 180 cm magas, átlagos testalkatú, szeme kék, rövid haja barna. Jobb vállán heg, valamint tetoválás látható.

A rendőrség kéri, hogy aki a képen látható személy tartózkodási helyével kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen bármelyik rendőri szervnél. Telefonon a névtelenség megőrzése mellett bejelentés tehető a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság 06/62/562-400-as hívószámán, továbbá a 06-80/555-111-es “Telefontanú” zöldszámán, valamint a 112-es központi segélyhívó telefonszámon.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Fények, tánc és tűzvarázs: Márton Napi Vigadalom lesz Csongrádon

cs3-szerkeszto

Csongrádi alkotó munkái is helyet kaptak a „50 év, 50 alkotó a Kiskunságban” című kiállításon

Országos elismerésben részesült Dr. Széll Gábor, a Csongrádi Batsányi Gimnázium tanára

Az Apacuka együttes ad koncertet Csongrádon

Őszi Újbor Mustra Csongrádon – új ízek, régi hagyományok a Magyar Király dísztermében

Katalin-napi elegancia és nosztalgia Csongrádon – ismét megrendezik a múltidéző Katalin-bált

Bruce Lee emléktáblát avattak Csongrádon + GALÉRIA + VIDEÓ!

Megérkezett az ősz Csongrádra, elcsendesült a Körös-torok, aranyszínekbe öltözött a természet + GALÉRIA!

Tök jó volt a hangulat a csongrádi Fő Utcai Platánfa Óvodában – újra hatalmas siker volt a Tök party!