Szentes

Lángokban állt egy szentesi hulladéktelep, 4 város tűzoltói oltották el a lángokat

Tűz ütött ki egy szentesi szeméttelepen, az egységek három vízsugárral oltják a lángokat – tájékoztatott a Katasztrófavédelem. A tüzet még hétfő este sikerült megfékezni.

FRISSÍTÉS (22:30) – Megfékezték a lángokat!

Mint kiderült, komposzt égett egy szeméttelepen, Szentes külterületén. A szentesi, a csongrádi, a hódmezővásárhelyi, a kunszentmártoni és a szarvasi hivatásos, valamint a szentesi önkéntes tűzoltók a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett eloltották a tüzet. A kupacokat munkagépek segítségével széthúzták, és az egységek megszüntették az izzást.

Korábban írtuk:

Hétfő délután 17:30 – 18:00 körül tűz keletkezett egy szeméttelepen, Szentes külterületén, a 451-es főút közelében. A helyszínre a szentesi, a csongrádi, a hódmezővásárhelyi és a kunszentmártoni hivatásos tűzoltók érkeztek ki, akik három vízsugárral oltják a lángokat.

Fotó: illusztráció



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

A büntetés súlyosítását indítványozza az ügyészség a szentesi halálos kutyatámadás ügyében

cs3-szerkeszto

Ismét magyar bajnok lett a szentesi erőemelő

cs3-szerkeszto

A tiszások megfenyegették Varga Ferencet

cs3-szerkeszto

Robotok, drónok és mesterséges intelligencia – így zajlott a Digitális Témahét a Zsoldosban

cs3-szerkeszto

A Mi Hazánktól a Tisza Pártig: Bárkányi Bence ismét lebukott

cs3-szerkeszto

Úszó Diákolimpia: Szentesen versenyeznek az ország legjobbjai

cs3-szerkeszto

Szabó István bejelentette: Orbán Viktor Szentesre érkezik

cs3-szerkeszto

A hétvégén újra versenyez Sztanó Gyuri

cs3-szerkeszto

Egy tiszás aktivista lerántotta a leplet Bárkányi Bence sötét múltjáról

cs3-szerkeszto