Szentes

Egy híján száz katona tett esküt Szentesen – VIDEÓ + FOTÓGALÉRIA!

Terepszínű ruha, fegyelem, hazaszeretet és honvédelem. Ezekkel a szavakkal lehetett leírni Szentes főterét csütörtök délelőtt, ahol 99 katona esküdött fel a haza védelmére.

Az Egységes Alapkiképzési Programban részt vett katonák ünnepélyes eskütételén Drót László ezredes, a Magyar Honvédség Területvédelmi Erők Parancsnoksága parancsnoka arról beszélt, hogy a Magyar Honvédségnek felkészültnek és ütősnek kell lennie. Akkor, amikor a szomszédunkban háború dúl, Európa és Magyarország biztonsága veszélyben van, fontos, hogy modern technikai eszközökkel felszerelt, jól képzett katonák vigyázzák a határokat.

A nyolc hetes kiképzés végén 99 katona tette le az esküt.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Oktatói Szolgálati Emlékéremmel tüntették ki a szentesi Zsoldos oktatóját

cs3_szerk2

Merülés a honvédség világába – Búvártábort rendeztek a fiataloknak Szentesen + GALÉRIA!

cs3_szerk2

Hiába a milliárdos fejlesztések, a Tisza-DK koalíció minden erejével a szentesi kórház lejáratásán dolgozik – Elég volt a politikai hergelésből!

cs3_szerk2

Eszünk megáll: újabb tűz Szentesnél, gabona és traktor lángolt

cs3_szerk2

Tűz van Szentes külterületén, 3 város tűzoltói küzdenek a lángokkal + VIDEÓ!

cs3_szerk2

Szentesi férfi vesztette életét az M44-es úton történt balesetben

cs3_szerk2

Irány a vízpart vagy a hűvös szoba, a héten Szentesre és Csongrádra is visszatér a kánikula

cs3_szerk2

Több épület gyulladt ki vasárnap délután Szentesen, a Kisérben

cs3_szerk2

A szentesi Bugyi Tibor dobogósként érkezik a csongrádi Fire Cross fordulóra

cs3_szerk2