Szentes

Robogókat és bukósisakot is lopott egy szentesi férfi

Robogókat és bukósisakot is lopott egy szentesi férfi. A rendőrök elfogták, az értékeket a tulajdonosoknak visszaadták.

A Szentesi Rendőrkapitányságon lopás miatt indult eljárás egy helybeli férfi ellen, aki 2022 novemberében két alkalommal élelmiszert és kisebb műszaki eszközöket lopott egy helyi üzletből. Gyanúsítotti kihallgatásain később két robogó és egy bukósisak eltulajdonítását is elismerte. Azokat 2023 márciusában kötötte el. A járműveket és a védőeszközt is rövid időn belül értékesítette, csakúgy, mint korábban az üzletből lopott műszaki eszközöket. 
A 31 éves férfi ellen szabálysértési értékre, üzletszerűen elkövetett lopás vétsége és dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás bűntette megalapozott gyanúja miatt indult eljárás a Szentesi Rendőrkapitányságon.

police.hu



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Több milliárdos honvédelmi fejlesztés indulhat Szentesen

cs3_szerk2

Szabó István: a közösségi terek fejlesztése mindig kiemelten fontos feladat + VIDEÓ!

cs3_szerk2

BREAKING! Kormányzati támogatásból edzőcsarnok és játszó, szabadidő- és pihenőpark épül Szentesen

cs3_szerk2

Ma tetőzik a kánikula, Szentes és Csongrád környékén lesz a legmelegebb

cs3_szerk2

Cserháti Gyula intézi, amire a polgármester képtelen – fejlesztési lehetőségekről is szó lesz a szentesi testületi ülésen

cs3_szerk2

Takács Péter: a legkorszerűbb légtechnikai berendezést fogjuk telepíteni a szentesi kórházba + VIDEÓ!

cs3_szerk2

Újabb rendőrségi siker: lebukott egy metamfetamin-terjesztő Szentesen

cs3_szerk2

Szentesen loptak táskát a csongrádi fiatalok – hamar rendőrkézre kerültek

cs3_szerk2

Újabb figyelmeztetést adtak ki: szerdán és csütörtökön fokozódik a hőség a térségünkben

cs3_szerk2