Belföld

Sírt rongált egy nő Röszkén

Festékszóróval fújta le egy asszony sírját egy nő Röszkén. Rongálás miatt kell felelnie.

A rendőrségre 2022. október 24-én kora délután érkezett bejelentés egy férfitől, hogy a röszkei temetőben valaki festékszóróval összefirkálta elhunyt hozzátartozója síremlékét. A rendőrök az elvégzett adatgyűjtés eredményeként a helyszín közelében azonosították azt a 72 éves mórahalmi asszonyt, aki a megalapozott gyanú szerint megrongálta a sírt. A rendőrök elfogták a feltételezett elkövetőt és előállították a Szegedi Rendőrkapitányságra.

Ellene rongálás bűntett elkövetése miatt indult eljárás.

police.hu



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Budaházy Edda: Nem győzhet a balliberális oldal, ennek szellemében egyéniben a Fidesz jelöltjére szavazok + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

„A Mi Hazánk szavazói egyéniben inkább a Fidesz-KDNP jelöltjeit támogassák” – Ifj. Hegedűs Lóránt arról, hogy mi is a tét + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Magyarországra látogat az Amerikai Egyesült Államok alelnöke

cs3-szerkeszto

Moderari: A választások után egyetlen dolog tud megváltozni: az a képesség, hogy Magyarország hogyan lesz képes ebben a veszélyes világban megvédeni a saját és állampolgárai érdekeit

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor Szentesen: Ha nem akarjuk, hogy kizsebeljék Magyarországot, nemzeti kormányra van szükségünk

cs3-szerkeszto

Fegyvertár a baloldali riogatás ellen: megjelent a kézikönyv, amellyel bárki porrá zúzhatja az ellenzéki álhíreket!

cs3-szerkeszto

Kapitány István arról beszél egy interjúban, hogy a magyar emberekkel fizettetné meg az energiaátállási tervet + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Ezekben a körzetekben tarolhat a Fidesz a Nézőpont szerint

cs3-szerkeszto

Kiszivárogtak a Medián valódi számai: kényelmes Fidesz-többséget mérnek Hann Endréék

cs3-szerkeszto