Térség

Fék helyett a gázpedálra lépett a sofőr, elütötte a kerékpárját toló gyalogost

Fék helyett a gázpedálra lépett egy autós és elütötte a kerékpárját toló asszonyt, majd egy ház falának csapódott Kiskunfélegyházán.

A Pázmány utcában egy ház udvarából hajtott ki a személyautó, információnk szerint idős vezetője a fék helyett a gázpedálra lépett és elütötte a kerékpárját toló idős asszonyt, majd a kocsi ezután egy ház falának csapódott. A balesetben senki nem sérült meg, az csak a szerencsének köszönhető, hogy a nagyforgalmú útszakaszon mást nem ütött el, mert ezen a részen járnak a boltba és a piacra is.

Úgy tudjuk, hogy a kiérkező tűzoltók áramtalanították a gépkocsit, de annak a házfaltól történő eltávolítása csak azután történhet meg, miután statikus is megvizsgálta az épületet.

Fotók: Donka Ferenc, Minden jog fenntartva!



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Figyelem horgászok: közeleg a 2025-ös fogási napló leadása!

cs3-szerkeszto

A szentesi katasztrófavédelem fontos tanácsai a következő napokra

cs3-szerkeszto

Figyeljetek egymásra! Vasárnap estétől extrém hideg várható!

cs3-szerkeszto

Cs3.hu podcast: Kiderült, honnan indult Szabó István, és azt is elárulta, miért vállalta a közéleti szereplést

cs3-szerkeszto

Béke, család, kiszámítható jövő – Szabó István szerint ez az emberek valódi igénye + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Szabó István: Két út áll előttünk. Az egyik a magyar út, a béke útja. A másik Brüsszelé, a háborúé! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Közös asztalnál a kistelepülések jövője – Fábiánsebestyénen egyeztettek a Magyar Falu Programról

cs3-szerkeszto

Hivatalos: Szabó István a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje

cs3-szerkeszto

Szabó István: működik a védekezés, de mindenkinek résen kell lennie + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto