Belföld

Több mint ezerhatszáz határsértő ellen intézkedtek a rendőrök a hétvégén

1633 határsértővel szemben intézkedtek a rendőrök és katonák péntektől vasárnapig – tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság hétfőn az MTI-t.

    A rendőrség honlapján olvasható statisztika szerint pénteken 765, szombaton 496, vasárnap 362 jogellenesen az ország területén tartózkodó külföldit tartóztattak fel és kísértek át az ideiglenes biztonsági határzáron a katonák és rendőrök. Emellett elfogtak tíz határsértőt az ország belsejében, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult.
    Az elmúlt héten az ország területén 4659 határsértőt tartóztattak föl és kísértek vissza. A megelőző héten – szeptember 5-től 11-ig – a feltartóztatottak száma 5185 volt. Emellett az elmúlt héten az ország belsejében 29 határsértőt fogtak el, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult. Embercsempészés miatt 56 gyanúsított ellen indult eljárás – derül ki a rendőrségi összesítésből.

MTI



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Orbán Viktor: provokációs verseny van az ellenzéki pártok között

cs3_szerk2

Itt a nagy bejelentés: érkezik a kiegészítő nyugdíjemelés

cs3_szerk2

Általános iskolások, szülők figyelem! Fontos határidő jár le csütörtökön!

cs3_szerk2

Újabb magyarországi telepen jelent meg a ragadós száj- és körömfájás

cs3_szerk2

30 éves a Bokros-csomag – hatásai most is érződnek és reflektorfénybe helyezik a ma családpolitikáját

cs3_szerk2

Magyarország ad otthont az Európai Unió legnagyobb katonai gyakorlatának

cs3_szerk2

Dőlnek a dominók a Tiszában: minimum 15 Tisza-sziget is kilép a pártból

cs3_szerk2

Megnyílt a csillagkapu? Különös égi jelenség ragyogta be az eget tegnap este

cs3_szerk2

Szakad a Tisza: Kilépett a pártból Magyar Péter korrupciós botrányba keveredett bizalmasa

cs3_szerk2