Térség

Egy személy életét vesztette amikor négy jármű ütközött az M5-ösön Kiskunfélegyházánál

Egy személy életét vesztette és másik két ember megsérült, amikor összeütközött két kamion, egy kisbusz és egy személyautó az M5-ös autópályán Kiskunfélegyháza határában.

Budapest felé haladt a kocsisor, amikor úgy tudjuk, hogy útfelújítás miatt lassítottak, de a mögöttük érkező román kamion belehajtott az előtte lévőkbe. Két járműbe beszorult egy-egy ember, őket a tűzoltók feszítővágó segítéségével szabadították ki, de a személyautóban ülő nő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy életét vesztette. A helyszínre mentőhelikopter is érkezett, de végül a személyautóban lévő férfit és a kamion vezetőjét mentőautó szállította kórházba.

A baleset miatt teljesen lezárták az M5-ös érintett szakaszát. Két napja ugyanezen a szakaszon egy káposztát szállító teherautóba csapódott bele egy bolgár kisteherautó. 

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Jó hír a szentesi, csongrádi, kisteleki és környékbeli nyugdíjasoknak: szerdától érkezik a nyugdíjkiegészítés

cs3-szerkeszto

Szabó István: „Mondjuk el a véleményünket az adópolitikáról!” + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Értesítést kapnak, akik szabálytalanul helyezik ki a kommunális kukát

cs3-szerkeszto

„Tiszta fej, valódi élet” címmel drogprevenciós dalszerző pályázatot hirdetett a rendőrség fiataloknak

cs3-szerkeszto

Automata politikai hívások miatt háborognak a választók Szentesen és környékén

cs3-szerkeszto

Szentesi, csongrádi, kisteleki és a kistelepüléseken élők adatai is kiszivárogtak a Tisza applikációból

cs3-szerkeszto

Ha az ég egyetlen napra megnyílna 

cs3-szerkeszto

Mától Csongrád-Csanádban is megszűnt a tűzgyújtási tilalom

cs3-szerkeszto

Földrengés rázta meg Csongrád és Szentes térségét + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto