Szentes

A szentesi Hungerit tűznél több mint ötven tűzoltó dolgozott

Tűz keletkezett egy baromfi feldolgozó csomagoló üzem területén hétfő este Szentesen, a Nagyvölgy soron.

A helyszínre a szentesi, a csongrádi, a kunszentmártoni és a hódmezővásárhelyi tűzoltókat riasztották, akik a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett, több oldalról oltják a tüzet, valamint nagy teljesítményű ventilátorral átszellőztetik a csarnokot. Az egységek az épület egyik oldalán a tetőszerkezetet, a másik oldalon az oldalfalat megbontva oltják az égő részeket. A helyszínre tartanak még a szegedi, a szarvasi és a kiskunfélegyházi tűzoltók is. Információnk szerint már több mint 50 tűzoltó van a helyszínen. 

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Változik a vérvételi ellátás rendje a szentesi kórházban

cs3-szerkeszto

Egy korszak lezárul: az idei lesz az utolsó Hunor Coop Szentesi Lecsófesztivál

cs3-szerkeszto

Baranyi László: Bármely folyó árad is, az árhullám bizonyos idő után levonul!

cs3-szerkeszto

Ma indul a szezon, újra kinyit a Krimó Szentesen

cs3-szerkeszto

Kiemelkedő helyen végeztek a szentesi Horváth Mihály Gimnázium diákjai a Hungarikum Vetélkedőn

cs3-szerkeszto

Szentesi és csongrádi diákokat is díjaztak a „Tankerület Büszkesége” ünnepségen

cs3-szerkeszto

Csongrádon szerezte be, Szentesen árulta a drogot a család, akik ellen most vádat emeltek

cs3-szerkeszto

Hármas karambol történt Szentesen, tűzoltók és mentők is érkeztek a helyszínre

cs3-szerkeszto

Szentes polgármesterét is elzavarná Magyar Péter

cs3-szerkeszto