Szentes

A kormány segít a leégett sportcsarnok újjáépítésében

Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő a mai Kormányinfón bejelentette, hogy a Szentesen leégett sportcsarnokot a kormány újjáépíti, és biztosítja a forrásokat.

A 2022-es év első Kormányinfóját csütörtökön tartja Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő.

Ma 16 órakor Farkas Sándor országgyűlési képviselő, miniszterhelyettes sajtótájékoztatót tart a leégett sportcsarnokkal kapcsolatban, ahol részt vesz Szabó Zoltán Ferenc polgármester is.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Nem okozott gondot a román csapat a magyar válogatottnak, Dömsödi Dalma ismét betalált

cs3-szerkeszto

Saját udvaráról lopták el a szentesi férfi biciklijét, de a rendőrök gyorsan elkapták a tolvajt

cs3-szerkeszto

Tovább gyűrűzik a botrány: a Szentesi Természet- és Vadvédelmi Mentőközpont Alapítvány közleménye cáfolja a polgármester szavait

cs3-szerkeszto

Fontos győzelemmel kezdett a magyar válogatott, a szentesi Dömsödi Dalma is betalált

cs3-szerkeszto

Rejtett Kincsek Túrái – Az ország 10 városában, köztük Szentesen tapasztalták meg a téli túrázás szépségeit

cs3-szerkeszto

Új, modern tűzoltóautót kapott Szentes + VIDEÓ + FOTÓK!

cs3-szerkeszto

BREAKING! Felmondott egy szentesi köztisztviselő, miután egy jegyzőkönyv meghamisítására akarták kényszeríteni

cs3-szerkeszto

Erasmus+ szakmai gyakorlat Prágában: helytállnak a szentesi diákok

cs3-szerkeszto

250 adag meleg étel jutott a rászorulóknak Szentesen

cs3-szerkeszto