Pusztaszer

A sofőrt a tűzoltók vágták ki a roncsból, amikor egy autó fának csapódott a nagy ködben

Egy személyt a tűzoltóknak kellett kivágni a roncsból, amikor egy autó fának csapódott a nagy ködben Pusztaszer térségében, az 5-ös főúton.

Kistelek felé haladt az autó, amikor egy balra ívelő kanyarban az útról letért, több fának neki ütközött, majd felborulva az oldalán állt meg. Az autót egy középkorú nő vezette, őt a tűzoltók csak feszítővágó segítségével tudták kiemelni a roncsok közül, majd a mentők kórházba szállították.

A baleset miatt félpályás útzár volt érvényben az 5-ös főút ezen szakaszán.

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Kormányablakbusz érkezik Pusztaszerre

cs3-szerkeszto

Világbajnok Pusztaszeren: Erdei Zsolttal öklözhettek a fiatalok + FOTÓK + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Fiatalok okoznak károkat Pusztaszeren, léphet az önkormányzat

cs3-szerkeszto

Pusztaszeri Komplex Tehetségműhely

cs3-szerkeszto

Megújul a pusztaszeri temető – közel 13 millió forintos támogatást nyert a település

cs3-szerkeszto

Új élet költözik a régi falak közé Pusztaszeren – megkezdődött a parti iskola felújítása

cs3-szerkeszto

Megújuló intézmények, biztosabb jövő: a családokat szolgálják a kormányzati fejlesztések Sándorfalván, Dócon és Pusztaszeren is

cs3-szerkeszto

Parkosítás, útfelújítás és kisbusz beszerzése is szerepel Pusztaszer idei tervei között

cs3-szerkeszto

Traktoros felvonulás koronázta meg a pusztaszeri Falukarácsonyt + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto