Szentes

Újra megtekinthető a szentesi színház

Szentes Város Önkormányzata csatlakozott a Kulturális Örökség Napjai országos rendezvényhez, mely keretében Szentesen 2021. szeptember 18-án és 19-én 10 és 18 óra között bejárható újra a megújult Tóth József Színház és Vigadó.

Újból lehetőség nyílik, hogy az érdeklődők megnézzék, hogy honnan a legjobb egy-egy előadást megtekinteni!

Szeptember 18-án, szombaton 15 órakor Wittek Krisztina, Szentes város főépítésze tart előadást az érdeklődőknek „Ismét Színház és Vigadó Szentesen” címmel. Szeptember 19-én, vasárnap 15 órakor a Horváth Mihály Gimnázium irodalmi-drámai tagozatos diákjai tartanak tárlatvezetést.

Az ingyenes épületlátogató hétvégén megtekinthető Vidovics Ferenc „Bontástól a vakolásig” című, a felújításról készült fotókiállítása és kisfilmje.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Ismét használatba kerül a 60-as terem a Horváth Mihály Gimnáziumban

cs3-szerkeszto

Jövőre klimatizálhatják a szentesi kórház betegellátó egységeit

cs3-szerkeszto

Eltűnt egy szentesi fiatal – segíts te is megtalálni!

cs3-szerkeszto

Kigyulladt a tarló Szentesnél, ezer négyzetméter lángolt

cs3-szerkeszto

Négy hónapra teljesen leáll a vasút Szentes és Kiskunfélegyháza között

cs3-szerkeszto

Lefeszítette a lakatot, ellopta a kerékpárt – a rendőrök elfogták a visszaeső szentesi férfit

cs3-szerkeszto

Szabó Zoltán Ferenc: Szentesen nincs ivóvízellátási probléma

cs3-szerkeszto

Bárkányi Bence elintézte: egy forintot sem kapnak a választókerület települései a Magyar Falu Programból

cs3-szerkeszto

Negyedszer dübörögnek a traktorok Szentesen – új helyszínen rendezik meg a fesztivált

cs3-szerkeszto