Belföld

Zivatarokkal vonul át az országon a hidegfront

Straw bales stacked on field against storm

Éjjel érkezik a hidegfront, amely heves zivatarok kíséretében vonul át az országon.

Az Országos Meteorológia Szolgálat MTI-hez eljuttatott veszélyjelzése szerint hétfőre az egész országra elsőfokú figyelmeztetést adtak ki zivatarveszély miatt.
    Kiemelték: késő este északnyugat felől érkezik a hidegfront. Ehhez kapcsolódva hétfőre virradó éjszaka a záporok mellett főleg az Észak-Dunántúlon alakulhatnak ki nagyobb számban zivatarok, de az Északi-középhegység térségében is előfordulhatnak.
    Átmeneti szünet után délután délnyugat felől ismét várhatók zivatarok, amelyek hétfő estére fokozatosan az ország keleti felére helyeződnek át. A zivatarokat viharos széllökés és intenzív csapadék kísérheti.
    Kedd hajnalra a keleti országrészben fokozatosan megszűnnek a zivatarok – tették hozzá.
    Az előrejelzés szerint hétfőn a leghidegebb órákban 15-20 fok várható. A legmagasabb nappali hőmérséklet általában 20 és 26 fok között alakul, de délkeleten, keleten 27, 33 fok is lehet.

MTI



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Szőlő utcai ügy – Pócs János újabb feljelentést tesz a jövő héten + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

A polgármesterek fizetésének befagyasztását és a havi költségtérítés megszüntetését kezdeményezi a Tisza egy képviselője

cs3-szerkeszto

Újabb áremelkedés: hamarosan drágábban telefonálhatunk

cs3-szerkeszto

Érkezik a kánikula, szombattól érvénybe lép a másodfokú hőségriasztás

cs3-szerkeszto

Itt az újabb megszorítás: azonnali hatállyal megszűnik a fix 3%-os hitelkamat

cs3-szerkeszto

Újabb tanú került elő: a Kontroll szerinte valóban fizetett Bangó Sándornak + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Zsolt bácsi ügy: Külföldön prostituáltként is dolgozott Bangó Sándor, aki egy hangfelvétel szerint 4 millió forintért adott interjút a Tisza házimédiájának + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Szépkorúak, figyelem! Augusztusban érvényüket vesztik a régi, könyv formátumú személyazonosító igazolványok!

cs3-szerkeszto

Magyar Péter bejelentette, hogy eltörlik a védett árakat a benzinkutakon

cs3-szerkeszto