Kék Hírek Térség

Személyautóba csapódott nagy sebességgel egy kisteherautó Jakabszállásnál

Egy személy súlyosan megsérült, amikor személyautóba csapódott egy kistehergépkocsi Jakabszállás térségében, az 54-es számú főúton.

Kecskemét felől haladt a személygépkocsi, amikor a forgalmi akadály miatt feltorlódott kocsisor miatt megállt, de a mögötte érkező kisteherautó vezetője ezt későn vette észre és nagy sebességgel az álló autónak csapódott. A nagy erejű ütközés az álló autót az árokba lökte, a kistehergépkocsi pedig az úton felborult. A felborult járműben ülő sofőr súlyosan megsérült, őt a mentők kórházba szállították, információnk szerint a biztonsági öve nem volt bekapcsolva. A személyautóban egyedül lévő kiskunhalasi férfi nem sérült meg, de kocsija totálkárosra tört.

A műszaki mentéshez a kecskeméti tűzoltók vonultak, akik a járműveket áramtalanították. A balesetnél a mentés idejére az utat teljes szélességében lezárták.

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Hajnali rajtaütés Szentesen: kábítószerrel bukott le egy 45 éves férfi + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Kiszivárgott a névsor: ezzel a három jelölt-jelölttel készülhet a Tisza Párt a 2026-os választásra a térségünkben

cs3-szerkeszto

Szabó István sikeresen tárgyalt: nem zárnak be a hulladékudvarok! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Hivatalos: Büntetőeljárás indult a szentesi postáról elvezetett nő ellen

cs3-szerkeszto

Őrizetbe vették a hamis profillal zaklató férfit – személyes adattal visszaélés és fenyegetés miatt indult eljárás

cs3-szerkeszto

Tűz volt hajnalban Szentesen, egy embert kórházba szállítottak

cs3-szerkeszto

Szabó István: méltó elismerést kapott Szeged és a vármegye egyik legfontosabb jelképe

cs3-szerkeszto

Elismerte a tiszás szennyoldal, hogy B. Eszternek köze van hozzájuk

cs3-szerkeszto

Kivonult a rendőrség: a szentesi postáról vittek el egy nőt

cs3-szerkeszto