Kistelek

Vérnyomásmérőket és pulzoximétert kapott az orvosi ügyelet Kisteleken

A betegellátás során elhasználódó eszközöket segít pótolni egy magánszemély és a Dr. Kiss és Társa Medicin Bt. kisteleki gyógyászati segédeszköz boltjának a felajánlása.


Vannak olyan eszközök, melyeket szinte minden beteg ellátása során használnia kell az orvosi ügyelet munkatársainak. Ezek az eszközök a sok használat során kopnak, elhasználódnak, főként, ha egy 24 órában működő orvosi ügyelet eszközparkjáról beszélünk.

A gyógyászati segédeszközöket forgalmazó üzlet felajánlását, egy professzionális vérnyomásmérőt és egy pulzoximétert, valamint a bolt munkatársának, Szigeti Noéminek a felajánlását, egy további professzionális vérnyomásmérőt a Szerapisz Alapítvány vezetője, Bozó József vette át a a Dr. Kiss és Társa Medicin Bt. képviselőjétől, majd adta át rögtön használatra az orvosi ügyelet számára.

Forrás, fotó: kistelekjaras.hu



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Gyermeknap Kisteleken, ahol minden a gyerekekről szólt

cs3_szerk2

Sikeresen vizsgáztak a legkisebb úszók Kisteleken 

cs3_szerk2

Cs3.hu Család! Eltűnt egy 70 éves kisteleki férfi, segítsünk megtalálni!

cs3_szerk2

Több mint sport – Családi nap szeretettel, játékkal a KITE-nél

cs3_szerk2

Felfrissült a kisteleki KDNP alapszervezet – a polgármester is csatlakozott

cs3_szerk2

Kisteleki tanárok is a TOP 5-ben a „K&H mozdulj! – Az év tesitanára” versenyen

cs3_szerk2

Balástyai óvodások jártak a Kisteleki Rendőrkapitányságon

cs3_szerk2

Szentesi, csongrádi és kisteleki tanárok is a legjobbak között az év tesitanára versenyben

cs3_szerk2

A Szentlélek ajándékaival gazdagodtak

cs3_szerk2